Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Wasento

Wasento - Перница за седиште за мотор

Подобрете го вашето искуство со мотоцикли на кратки и долги растојанија со најудобната перница што ги поддржува грбот и нозете!

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
3180ден
1590ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Ублажува разни шокови на патишта

Вие нема да ги почувствувате вибрациите на моторот или помалите пречки на патот благодарение на неговите 3D воздушни перничиња. Мозаикот на перницата има антигравитациски ефект што ги намалува сите удари при возење.

Пријатно и безбедно патување со метално милениче секој пат

Бидејќи нема непријатност и замор со тоа, ќе можете да уживате во пејзажите што ги обиколувате на вашето домашно милениче на две тркала. Перницата го ублажува грчењето на телото при тешко и ненадејно сопирање.

Нема меурчиња и поместување

Двојните ремени и материјалот што не се лизга ќе обезбедат перницата да остане на место поради свиткување и движење на телото на моторот. Перницата нема да боцка или да создаде болни рани.

Поставено е во два потеза

С you што треба да направите е да ги повлечете ремените под седиштето на моторот и да ја прицврстите куката. Подготовките за долги патувања никогаш не биле толку брзи и лесни!

Се користи и на други седишта

Користете го и на вашиот канцелариски стол, градина или домашни столчиња! Тоа ќе направи долги часови седење и работа на компјутер, како и релаксирање дома, подносливо и поудобно.

Фотографија на производот во 360 °

Мирно тело и за време на долги возења

Поддршката што ја дава за грбот и нозете ќе ве натера да не чувствувате непријатност и болка, дури и за време на часови и долги патувања. Вашето тело ќе има подобра и поправилна положба.

Го намалува чувството на уривање по диви патишта

Ергономскиот дизајн на перница го ублажува непријатното чувство на уривање и скокање по криви и нерамни патишта. Возењето ќе биде лесно и пријатно, како на најрамниот градски асфалт.

Без прекумерно потење и чувство на жешко

Перницата може да се наполни со вода и на тој начин обезбедува дополнителен ефект на ладење при долги возења во топло време. Нема да чувствувате топлина и пот на вашето тело или во кожени панталони!

Кажете им збогум на грчеви и пецкање

Ја подобрува циркулацијата на телото за време на долги и напорни возења! Вашата тежина ќе биде рамномерно распоредена, така што нема дополнителен притисок врз вашето тело.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Го пробав на повик од пријател на моторџија. Тоа е дефинитивно опремата број 1 што треба да ја има секој моторџија!

Маријан - Кочани

Проверени дела! Не чувствувам непријатност дури и по 10 часот на пат.

Златко - Пехчево

Секогаш го полнам со ладна вода пред патувањето за да се одржам ладен што е можно подолго. Многу корисна работа!

Александар - Кавадарци

Перница за седишта за мотоцикли Wasento

Подобрете го вашето искуство со мотоцикл со најудобната перница! 🏍️

3180ден 1590ден
Износ:

1x  1590ден /пар.

Топ селекција

2x  1,395ден /пар.

3x  1,163ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Wasento е перница за седишта за мотоцикли што го прави секое патување поудобно и побезбедно.

Материјал:

Термопластичен полиуретан

Димензии:

375 x 360 mm

Пакување:

1 x перница за седишта за мотоцикли Wasento

Категории

Нарачка

3180ден 1590ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768