Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Voltime

Voltime - Преносен мини компресор

Надувајте гума од автомобил или велосипед, и топки, душек и играчки на надувување со моќен мини компресор со манометар и три различни додатоци.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Гуми се надуени за неколку моменти

Минијатурна големина, но висока перформанси - овој компресор без напор ќе надува сè што ви треба. Наполнете ги гумите на автомобил, мотор или велосипед за неколку минути.

 

Брзо надувајте и душеци, играчки, детски базен

Можете да го користите за надувување на автомобилски гуми, но исто така и велосипеди и мотоцикли, како и за надувување на воздушни душеци, играчки, топки, детски базени… бидејќи доаѓа со додатоци за различна големина на вентилот.

Електричен уред со исклучителна моќност

Иако е мал и компактен, и се вклопува дури и во помала вреќа, овој уред е исклучително моќен и ќе ви заштеди напор и рачно надувување.

Помош на патот и дома

Брзо ќе ја надуе гумата на велосипедот кој стои веќе некое време во гаражата, автомобил при возење до одредена дестинација и воздушен душек за време на празниците.

Добивате три адаптери

Компресорот доаѓа со три дополнителни адаптери кои обезбедуваат брзо и лесно да надувате сè што сакате.

Фотографија на производот во 360 °

Инфлација без замор

Можете брзо и без напор да ги надувате сите предмети внатре и надвор од домот. Заборавете на рачните пумпи кои само ве уморуваат, а резултатот недостасува.

Се напојува преку штекер за запалка од автомобил

Благодарение на 12 V конекцијата за запалката во автомобилот и кабелот, може да се користи за разни намени.

Додаток за безгрижно патување

Започнете безгрижно патување со овој компресор во багажникот. Во случај на дупната гума, ќе го решите проблемот брзо и лесно, каде и да сте.

Подобрување на безбедноста на патиштата

Одговорете на првиот знак на неволја и брзо надувајте ги гумите со овој компактен уред, што е неопходен дел од опремата во секое возило.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Ова е најпрактичното нешто што мора да го имате во автомобилот. Ја надува гумата за неколку минути, а вие само треба да ја поврзете со гумата и да ја вклучите во штекерот за запалка.

Александар - Крива Паланка

Одличен мал компресор, лесен за носење, но и за употреба. Досега го користевме за гуми за мотоцикли, детски базен, топки

Петар - Струга

Компресорот работи точно како што е опишано.

Елена - Штип

Пренослив мини компресор

Надувајте гума од автомобил или велосипед, и топки, душек и играчки на надувување со моќен мини компресор со манометар и три различни додатоци.

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  1,145ден /пар.

3x  930ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Voltime е мини компресор што треба да го вклучите во запалка за автомобил и да го користите за надувување гуми, душеци, топчиња

Материјали:

ABS пластика, гума

Големина:

17,5 см x 6,5 см

Извор на енергија:

DC 12 V

 

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768