Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Verso

Verso - Аналоген-дигитален конвертер

Сега е лесно да ги префрлите снимките од старите ленти и уреди на вашиот компјутер или телефон! Само изберете го вистинскиот приклучок и чувајте ги материјалите од касетата или камерата трајно.

-50%

Залиха: Достапно

2780ден
1390ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Verso

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Заштедете драгоцени снимени моменти на современи уреди

Брзо и лесно преземајте видео и аудио записи од стари касети или уреди на вашиот мобилен телефон или компјутер. Овој мал уред се поврзува со уреди и ги претвора аналогните песни во дигитални траки.

За пренос од камери, безбедносни камери и стари касети

Verso Уредот се состои од USB порт и неколку кабли за различни уреди, така што можете да го користите за пренос на податоци од видеокамери, касети, ДВД и други уреди.

Го скратува времето за претворање на аналогна содржина во дигитална содржина

Сè што треба да направите е да го приклучите соодветниот кабел во уредот од кој сакате да ги отстраните материјалите. Од друга страна, вклучете ја USB-портата во уредот на кој пренесувате материјал. Процесот ќе заврши брзо и лесно.

Лесен за употреба без компликации

Повеќе не мора да носите аналогни материјали на професионалци за да ги претворите во дигитални. Verso Уредот е толку лесен за употреба што секој може да го користи.

Повторно можете да гледате стари снимки

Гледајте и слушајте стари снимки што ќе ве вратат назад во времето, ќе измамат насмевка и ќе ве потсетат на убавите моменти.

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  940ден /пар.

3x  790ден /пар.

Фотографија на производот во 360 °

Уживајте во подобар квалитет на сликата

Покрај тоа што повторно уживате во старите снимки - без видео-видео запис или друг уред што повеќе не се користи - уживајте во поквалитетни снимки.

Еден уред наместо повеќе кабли

Еден уред, четири приклучоци за кабел и уште еден дополнителен USB кабел. Во пакетот добивате сè што ви треба за пренесување на аналогни записи од кој било уред во дигитална форма.

Компактен и лесен за чување

Уредот е мал и компактен, не зафаќа многу простор и лесно се чува за разлика од обичните кабли кои секогаш се заплеткуваат и некако се губат.

Квалитетна изработка

Квалитетната изработка гарантира долг век на траење на овој уред.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Конечно можам да гледам видеа од кога моите деца беа мали. Едвај чекам да префрлам сè на компјутерот.

Тодор - Виница

Толку е лесен за употреба. Нарачав за дедо, еднаш му покажав како да го користи и тоа е тоа.

Наташа - Делчево

Одлично, нарачав по препорака на пријател. Ви благодарам.

Јован - Штип

Специјализира во конвертирање на аналогни сигнали и материјали
  • Конвертира аналогни записи во дигитални траки
  • Лесен за употреба
  • Четири приклучоци за кабел на еден уред
  • Подобар квалитет на сликата
  • Супериорна изработка

Одлична компатибилност

Високи перформанси и одлична компатибилност со други уреди се најдобрите предности на овој уред.

ПРАКТИЧНО

ЛЕСНО

4 ВО 1 УРЕД

КОМПАКТ

Опис:

Verso е уред за претворање на аналогни записи во дигитални записи.

Материјали:

Пластика, легура

Тежина:

75 гр

Поддржани видео формати:

ДВД +/- R / RW, ДВД +/- ВР и ДВД-видео

ПРЕДУПРЕДУВАЕ:

Иако е изработено од квалитетен материјал, се препорачува внимателно ракување за да се избегне оштетување.

ОДРУВАЕ:

Кога е валкано, избришете ги каблите со мека крпа.

ЗАБЕЛЕШКА:

За време на нормалното работење, ќе се запали зелено светло на уредот.

Складирање:

Кога не се користи, чувајте го на суво и безбедно место, подалеку од дофат на деца и домашни миленици.

-50%

Залиха: Достапно

2780ден
1390ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Verso

 

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768