Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > UniLove

UniLove - Неодолив ѓердан

Воодушевете ја својата принцеза со прекрасно парче накит. Приврзокот на ѓерданот сјае неодоливо во боите на долгата и еднорог магична грива!

-50%

Залиха: Достапно

2380ден
1190ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: UniLove

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Neckердан од волшебна убавина

Приврзокот на овој ѓердан е украсен со многу интересни и симпатични детали кои ќе ве маѓепсаат на прв поглед. Има сè што сакате во парче накит - тој е посебен, интересен и привлечен.

Трендовски дизајн на еднорог не излегува од мода

Еднорозите се супер тренди. Прекрасните бои на нивната грива најубаво светат на вакво парче накит.

Приврзок со неверојатно стилизирани детали

Мноштво сјајни камења од кои се рефлектира светлина создаваат неодолива креација која го разубавува секој момент.

За сјајот во нејзините очи

Подарете го овој ѓердан на мајка, сестра, ќерка, внука и уживајте во сјајот на нивните очи кога ќе го видат подарокот.

Ecердан за магични девојки

Со овој ѓердан зборовите се излишни. Плакета со натпис на посветеност ќе ве потсети дека сте магични дури и кога ќе ги заборавите.

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  740ден /пар.

3x  590ден /пар.

Фотографија на производот во 360 °

Накит од посебна симболика

Еднорогот симболизира имагинација, креативност, убавина и уникатност. Ако познавате некој што ги има овие квалитети, овој ѓердан е вистинскиот подарок за таа личност.

Суптилно треперење на вратот

Суптилната искра на rhinestones го прави овој ѓердан мало гламурозно пакување за секој ден.

Уникатно парче накит

Стилизиран приврзок еднорог е уникатно парче накит што со ентузијазам ќе го покажувате секој пат.

Без никел и олово

Theерданот е направен од антиалергиски материјали без додавање на никел и олово со акцент на нивната издржливост.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Сакам еднорози и овој ѓердан оди директно во мојата колекција накит од еднорог.

Елена - Валандово

Ви благодариме за брзата испорака, пристигна точно на време за роденденот на мојата внука. Среќна сум, и се надевам дека и тоа и се допаѓа.

Христина - Охрид

Моите девојки ме прашуваа оваа година да им купам нешто со еднорози, и овој ѓердан е идеален како подарок за празник.

Зорица - Струга

Nердан за ефект на WOW
  • Неодолив сјај на украсни камења
  • Тренди приврзок во форма на еднорог
  • Идеален подарок за секоја девојка и девојче
  • ecердан од посебна симболика
  • Стилизирани детали

Ефект од бајките

Шармантниот ѓердан е надополнет со прекрасен приврзок кој придонесува за неговиот беспрекорен сјај.

Блескав

ЕФЕКСИВНО

НЕОДОЛИВ

СПЕЦИЈАЛНИ

Опис:

UniLove е ѓердан со приврзок еднорог со стилизирани детали.

Материјал:

Метална легура

Боја:

сребрена боја

Тежина:

25 гр

ОДРУВАЕ:

Кога е валкано, избришете го ѓерданот со мека крпа.

ПРЕДУПРЕДУВАЕ:

Иако е изработено од квалитетен материјал, се препорачува внимателно ракување со ѓерданот за да се избегне оштетување.

ЗАБЕЛЕШКА:

Приврзокот се одвојува од ланецот.

СКЛАДИРАЕ:

Кога не користите јака, чувајте ја на суво и безбедно место, надвор од дофатот на мали деца и домашни миленици.

-50%

Залиха: Достапно

2380ден
1190ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: UniLove

 

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768