Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Transformo

Transformo – автомобил и робот 2 во 1

Неверојатна комбинација на автомобил и робот во една играчка. Овој мал трансформатор ќе донесе среќа на лицата на вашите млади, особено ако сакаат роботи и автомобили. Материјал: пластика

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2380ден
1190ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Трансформација од автомобил во робот за неколку секунди

Контролирана од далечински управувач, оваа играчка ќе се трансформира со само едно притискање на копче, кога и да посака вашето дете. Играчката нема да застане, таа автоматски ќе продолжи да вози.

Ротацијата од 360 степени носи повеќе забава

Ова transformer има 5 тркала, вие дете ќе може да управувате во која било насока што сака. И роботот и автомобилот можат да вртат лево или десно, да се движат напред или назад.

Повеќе забава за децата, помалку чистење за вас

Играчката трансформатор нема да остави огромен хаос откако децата ќе завршат со играњето. Играчката е компактна и можете да ја чувате насекаде.

Безбедно за деца од сите возрасти

Изработен е од материјали кои се безбедни за играње. Со своите функции, лед светилки, музика, неговото трансформирање ќе биде забавно за децата од сите возрасти.

Батерии кои се полнат и долготрајни

Оваа неверојатна играчка доаѓа со батерии и USB полнач. Сега не морате да купувате нови батерии секој пат, само ставете ги во полнач и продолжете го нивниот животен век

Фотографија на производот во 360 °

Неверојатно светло шоу со музика

Оваа играчка ќе биде огромна привлечност за децата. Покрај трансформацијата од автомобил во робот, има вградени светла кои се менуваат заедно со музиката. Децата ќе си играат со него со часови.

Непречено возење со универзалните тркала

Може да се вози со далечински управувач. Играчката има меки тркала кои нема да ги оштетат или изгребат вашите подови.

Сигурна и забавна игра

Дизајнирана со ефект против удар и паѓање, оваа играчка нема да се скрши кога ќе удри во друга играчка или мебел. Нема остри рабови, а вашето дете не може да се повреди.

Носете ја оваа играчка каде било со вас

Бидејќи оваа играчка ќе биде омилена на вашето дете, можете да ја носите каде било со вас. Вашето дете ќе биде окупирано со играње и сега можете да уживате во тишината и разговорот со пријателите.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Мојот син беше навистина возбуден и едвај чекаше да го извади од кутијата. Го сака тоа и игра речиси цел ден.

Ирена - Велес

Ми се допаѓа како автомобилот има USB-кабел за полнење батерии, одличен за деца кои забораваат да ја исклучат играчката кога ќе завршат со играњето со неа!

Тодор - Пробиштип

Сите команди функционираат совршено. Изработен е од квалитетни материјали, а децата апсолутно го сакаат!

Елена - Македонски Брод

Играчка-робот автомобил Transformo

Најбараната играчка оваа година! Може да се смени од автомобил во робот со едно кликнување на копче! Бескрајната забава е загарантирана! Материјал: пластика

2380ден 1190ден
Износ:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  840ден /пар.

Супер заштеда

3x  723.33ден /пар.

Производ 1
Боја: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Далечински управувач кој го трансформира роботот за автомобилска играчка

Материјал:

Пластика

Бои:

Сина; црвено; полициски дизајн

Димензии:

Ширина на автомобилот 9,5 cm; висина 5,5 см; должина 23 см; Ширина на робот 17 см; висина 18,5 см; должина 15 см

Нарачка

2380ден -46% 1190ден
Купи

Политика за колачиња