Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Tacker

Tacker - Сет од 240 заковки

Ултра-практичен комплет заковки ќе го одржи вашиот автомобил или мотор во одлична состојба. Неверојатен избор на форми и големини за да ги задоволите сите ваши потреби.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Сите суштински големини во една кутија

240 навртки доаѓаат во овој сет. Во комплетот Tacker, добивате 12 различни големини кои најчесто се користат.

Чувствувајте се побезбедно возење

Безбедноста на патиштата е најважна. Добро прицврстените делови од вашето возило ќе ви дадат стабилност и безбедност на возилото.

Заштедете време и пари

Постојано купување наковки и одење во продавница за авто делови е минато. Со овој комплет добивате 240 парчиња кои секогаш ќе ви бидат при рака и секогаш ќе бидете подготвени за работа.

Загарантирана долгорочна употреба

Овој комплет е изработен од високо квалитетна пластика и најлон, што ги прави издржливи и трајни. Тие нема лесно да се скршат или пукаат и се отпорни на корозија.

Уредна и чиста работна површина

Завои се сместени во цврста и добро организирана кутија. Нема да има повеќе нитни расфрлани околу вас додека работите ниту ќе ги изгубите околу гаражата или работилницата.

Фотографија на производот во 360 °

Ослободете се од непријатните звуци

Заборавете на штракаат и досадни звуци додека возите. Tacker Комплетот ќе ги направи сите внатрешни и надворешни работи на вашето возило беспрекорно силни и стабилни.

Поставете ги без напор

Големината на навртките е исклучително прецизна и ќе можете да ги инсталирате без напор со помош на штипки за заковки. Материјалот е силен и многу флексибилен, така што не се крши лесно.

Универзален професионален опсег

Не само што можете да ги користите за автомобили и мотоцикли, туку и за поврзување на бандажи со панели, спојки на врати, спојки на панели на врати, браници и браници.

Тие се отстрануваат и се менуваат со трепкање на окото

Во комплетот, ќе добиете соодветен шрафцигер со кој брзо и лесно ќе ги отстраните навртките без да им нанесете штета.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Јас сум толку воодушевен од овој сет. Цената е повеќе од прифатлива за количината и квалитетот на свиоците, а ми пристигна на врата само 2 дена по нарачката.

Санела - Радовиш

Јас сум сопственик на шумска компанија и поседувам џипови од разни модели. Овој комплет многу ми помогна со замена на постојните свиоци на двата модели. Комплетот е многу практичен бидејќи тие се разноврсни и секогаш при рака.

Јован - Прилеп

Квалитетот е исклучителен за платената цена. Навртките се силни, трајни и не се кршат лесно.

Тодор - Македонски Брод

Сет од 240 прицврстувачи за занитвам Tacker

🚗 Голем комплет заковки за да го одржите вашиот автомобил или мотор во одлична форма! Неверојатен избор на форми и големини за да ги задоволите сите ваши потреби

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  990ден /пар.

3x  857ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Tacker е збир од 240 заковки.

Материјал:

ЈП, ПВЦ пластика, најлон

Димензии:

За големини на дупки од 6,4 mm до 10 mm.

Количина:

240 парчиња

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768