Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Stella

Стела - модерна нараквица за кожа од зодијак

Единствено направената нараквица носи посебен код со вашето име што претставува патоказ за среќен живот. Уникатната нараквица Стела не е иста за две лица. Никој нема да има нараквица со вашиот код.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2380ден
1190ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Енергично само за вас

Вашиот код во нараквицата е добиен со помош на специјална нумеролошка техника на кабалата Ајурведа што ја користеле античките шамани од племето Апачи. Затоа, можете да нарачате само една нараквица.

 

Вашето уникатно парче накит

Создава интимна врска со позитивните сили во природата и космосот и со тоа ја обновува и усогласува вашата животна енергија.

НЕМА штетни материјали

Направена од нетоксични материјали, оваа нараквица ве враќа во природата и носењето квалитетен накит.

Накит за специјално значење

Заборавете на тоа да носите индустриски произведен накит без никакво значење. Оваа нараквица ќе има ваша енергија и посебно значење.

ИМПАНИЗИРАЈТЕ ЈА ВАШАТА СПЕЦИЈАЛНОСТ

Уникатен, посебен и накит со значење е поубав од скапиот и безличен накит. Носете накит што ја истакнува вашата единственост затоа што нема да одговара на никого како вас.

Фотографија на производот во 360 °

СИЛЕН ЗАШТИТЕН АМУЛЕТ

Единствена нараквица со 3 тенки кожни ремени, мониста и убаво дизајнирана тркалезна плоча ќе ви помогне да развиете позитивен и опуштен став во животот.

ВОДИ СМИРУВАALЕ И БАЛАНС

Нејзината позитивна енергија ќе ве придружува секогаш кога ќе ја носите на раката. Willе ве охрабри да преземете нешто и истовремено да ви донесе чувство на смиреност и рамнотежа.

ВРЕЕ ВЕЗДИ ВО ВАШИОТ КОРИСТ

Thisвездите ќе бидат во ваша корист со оваа нараквица и ќе ви го исполнат животот со убави настани.

ГАРАНТИРААТ ЦЕЛ ИВОТ

Благодарение на неговата издржливост и квалитет, ќе го носите долго време, така што вашиот живот ќе биде исполнет со успех и напредок долго време!

Впечатоци на задоволни клиенти!

Нараквици пристигнаа за мене и за моето дете, благодарам од се срце. Тие се убави и чувството е незаменливо.

Наташа - Кочани

Прекрасна нараквица, бидејќи ја имам се чувствувам одлично. Јас сум скептичен инаку, но ова парче накит ме воодушеви.

Елена - Кратово

Многу е убаво и модерно би рекол. Сакам да носам накит што прави да се чувствувам како тој да ме најде мене, а не јас тој.

Ирена - Крива Паланка

Stella - енергетска нараквица за нумерологија

Единственоста на оваа енергетска нараквица е тоа што можете да ја носите и како секојдневен моден додаток.

2380ден 1190ден
Износ:
Хороскопски знак:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  740ден /пар.

3x  590ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Материјали:

Кожа, стакло, метал, пластика, бакарен слој.

Опис:

Stella е нараквица што може да се прилагоди, украсена со 3 кожни ремени, монистра и приврзок со хороскопски знак.

Должина на нараквица:

17 см + 9 см

Дијаметар на нараквица:

2 см

Боја:

црна

Пакет:

Нараквица за нумерологија со енергија 1 x Stella доаѓа во пакетот.

 

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768