Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Spryir

Spryir - Алатка за промена на филтерот за масло

Заштедете пари на механички услуги што лесно можете да ги направите сами! Лесно заменете ги филтрите за масло на кој било вид возило со оваа револуционерна алатка.

-50%

Залиха: Достапно

2580ден
1290ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Spryir

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Спречува чести посети на автосервис

Со помош на оваа практична алатка, ќе го одржувате вашиот автомобил самостојно! Нема повеќе губење време и нерви додека се обидувате да закажете услуга.

Лесно менувајте различни видови филтри

Само поставете ја алатката на филтерот и свртете ја малку неколку пати со шрафцигер. Цврстите заби ќе го фатат филтерот од сите дијаметри, овозможувајќи ви да ја завршите работата со неколку потези.

Може да се користи на различни возила

Reachе стигне до филтрите дури и на најнедостапните места во вашето возило. Користете го на автомобили, мотоцикли, камиони, па дури и автобуси!

Потребно е многу малку чистење

Алатката силно го прифаќа филтерот, не дозволувајќи му да се извртува и истури. Haveе имате многу малку работа околу чистење на гаражата, рацете и автомобилот откако ќе ја завршите работата.

Исто така се користи од професионалци

Овој практичен уред е една од најдобро чуваните тајни на техничарите и механичарите за сервисирање на автомобили! Тие го користат за лесно и брзо менување на филтрите!

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  1,045ден /пар.

3x  830ден /пар.

Фотографија на производот во 360 °

Подобра грижа за вашето метално милениче

Со него, редовно ќе го менувате филтерот за масло и со тоа ќе го продолжите животниот век на вашето домашно милениче на две или четири тркала. Честата замена помага да се спречат честите дефекти и проблеми на моторот.

Нема повреди или изгореници при замена на филтерот

Вашите раце нема директно да го допираат возилото, филтерот или алатката. Збогувајте се со изгорените зглобови и болните рани на вашите раце.

Се вклопува во секоја кутија со алатки

Компактната алатка за дизајн лесно ќе го најде своето место во одделот за автомобили, моторот или кутијата за алати. Itе го носите со себе на секое долго патување.

Отпорен на абење

Направен е од јаглероден челик со исклучителна цврстина, што ќе ви овозможи да ја користите алатката со години. Можете да го користите во сите временски услови и на сите температури.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Ја купив оваа алатка за роденденот на мојот сопруг. Тој е среќен како мало дете кога работи на автомобил и брзо ја завршува работата за замена на филтерот за масло.

Санела - Гостивар

Корисна алатка!

Петар - Охрид

Ги менувам филтрите за масло на тракторот, автомобилот и моторот. Сè работи беспрекорно.

Златко - Крива Паланка

Бидете свој господар
  • Лесен за ракување
  • Поправка за неколку моменти
  • Без дополнителни трошоци
  • Сигурен и пренослив
  • Нема повреди на работа

Завршете ја работата за неколку минути

Со негова помош, брзо ќе го промените филтерот за масло, без да го повикате господарот и да чекате на состанокот.

ЕФЕКСИВНО

ПРАКТИЧНО

КВАЛИТЕТ

БЕЗБЕДНО

Опис:

Алатката за промена на филтерот за масло овозможува независна замена на филтерот, без комплицирани уреди и услуги.

Материјал:

јаглероден челик

За дијаметар на филтрите:

55 - 108 mm

Пакување:

1 x алатка за промена на филтерот за масло

ПРЕДУПРЕДУВАЕ:

Иако алатката е изработена од квалитетни материјали, препорачливо е внимателно да ракувате со него за да избегнете оштетување.

ОДРУВАЕ:

По употребата, алатот треба да се исчисти со сува и мека крпа.

ЗАБЕЛЕШКА:

Клучот не е вклучен во пакетот.

СКЛАДИРА outЕ:

Кога не сте во употреба, се препорачува да ја чувате алатката на суво и безбедно место, подалеку од дофат на деца, домашни миленици и далеку од директни извори на топлина.

-50%

Залиха: Достапно

2580ден
1290ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Spryir

Категории

Нарачка

2580ден 1290ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768