Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Shappies

Shappies - хулахопки со ефект на сауна

Модерни хеланки со ефект на сауна кои помагаат во обликувањето на фигурата на телото. Направени се од специјален, растеглив материјал кој држи сè на свое место, ги истакнува атрибутите и го крие вишокот.

-50%

Залиха: Достапно

2780ден
1390ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Shappies

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Силен ефект на сауна

Хеланки за обликување на тело, со висок струк и специјално дизајнирани да одржуваат сè на свое место, овозможуваат моќен ефект на сауна, без разлика дали тренирате, пешачите или се релаксирате.

Идеално за обука

Внатрешноста на хеланките е обложена со посебен материјал кој го имитира ефектот на сауна, а овој ефект е најизразен за време на физичката активност.

Дополнителен корсет за половината

Цврстиот материјал ќе држи сè на свое место, особено поради корсетите на половината што ќе го покријат стомакот и ќе ја направат фигурата визуелно потесна.

Прилагодлив за вас

Овие хеланки имаат корсет што можете да го прилагодите. Лесно прицврстете го на 1. 2. или 3. опрема и уживајте без непријатно чувство на затегнатост и страв од паѓање.

Удобно за носење

Модерно дизајнираните хеланки се погодни за секоја пригода. Тие ќе направат да изгледате визуелно потенок во секое време!

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  990ден /пар.

3x  857ден /пар.

Производ 1
Величина:

Фотографија на производот во 360 °

Визуелно потесна фигура

Со овие хеланки, половината, бутовите и нозете ќе изгледаат визуелно потенки во која било облека.

Удобно за носење

Квалитетниот и удобен материјал од овие хеланки ќе ви обезбеди удобност без разлика дали одите во нив, гледате телевизија или тренирате.

Скријте го вишокот во еден момент

Поради прилагодливиот корсет на половината и материјалот од кој се направени, овие хеланки веднаш ќе го сокријат вишокот со кој не сте горди.

Следете ја линијата на секоја форма на тело

Истегнувањето и специјалниот материјал на овие хеланки ќе ја следат линијата на вашето тело, нагласувајќи ги вашите атрибути.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Овој ефект на сауна е навистина одличен! Не плаќам за одење во сауна, бидејќи сега го постигнав овој ефект на насочен и лесен начин со овие хеланки.

Драгана - Валандово

Кога ги носам, навистина се чувствувам згодно, стегнато, а во исто време го кријам вишокот со кој секогаш се борев.

Санела - Ресен

Се чувствувам одлично во нив. Ги носам дома или додека одам, а сега почнав да одам во теретана, па ги користам и за време на тренингот.

Ирена - Македонски Брод

Чувствувајте се и изгледајте привлечно
  • Инстантен ефект на визуелно потесна фигура
  • inенствено и убаво кога и да ги носите
  • Долготрајно и квалитетно
  • Тие ги покриваат недостатоците во еден момент
  • Квалитетен и долготраен

Тие визуелно го кријат стомакот и вишокот

Чувствувајте се одлично и уживајте во новиот и визуелно потенок изглед на вашата фигура секогаш кога ќе ги носите овие хеланки.

УБОВЕН

МОДЕРНО

ПРИМЕНУВАЕ

КВАЛИТЕТ

Опис :

Опис Хеланки за обликување на тело со ефект на сауна

Материјал :

90% полиестер, 10% спандекс

Големини :

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Боја :

црна

ПРЕДУПРЕДУВАЕ:

Хеланките не се погодни за пеглање.

ЗАБЕЛЕШКА:

Носењето хулахопки за време на физичката активност го подобрува нивниот ефект.

ОДРУВАЕ:

Измијте во машината за перење на температура до 30 ° С. Сув на воздух.

Складирање:

Да се чува на суво место, далеку од извори на палење.

-50%

Залиха: Достапно

2780ден
1390ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Shappies

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768