Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Serena

Serena - Удобни влечки

Неодоливи и стабилни влечки за лесен и удобен чекор. Youе ви даде совршена удобност од првото носење! Материјал: Горна - СТП кожа; Табана - СТП кожа; Единствено - TPR

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
3180ден
1590ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Мекоста на облаците под вашите нозе

Оди како облаци! Тој чувствува неверојатна удобност, како никогаш досега, и заборава на уморните и исцрпени стапала.

Одмор во стапалата

Нозете и стапалата заслужуваат посебна грижа и релаксација. Сега можете да си го дозволите тоа со овие неверојатно удобни влечки.

Нема непријатно чувство на затегнатост

Меките ремени ќе им дадат целосна слобода на вашите стапала. Заборавете на затегнатоста, плускавците и сите непријатности предизвикани од слабиот квалитет на папучи.

Прилагодлив на секој облик на нога

Широки, тесни, долги или помали стапала, секоја форма е добредојдена во папучи Serena. Тие се дизајнирани да ги задоволат сите облици на стапала.

Вашето омилено парче обувки за лето

Од моментот кога ќе ги облечете, тие стануваат ваш омилен партнер во летните денови. Уживајте во лесни и удобни чекори.

Фотографија на производот во 360 °

Чувство на безбедност при одење

Serena Папучите ќе ви дадат супериорна стабилност на стапалото. Широко поставените ремени гарантираат исклучителна стабилност и чувство на сигурност.

Максимална удобност во текот на денот

Однесувајте се кон нозете со влечки за максимална удобност. Одете со часови, километри и ќе се чувствувате удобно како на првиот чекор.

Модерен дизајн за модерен стил

Модерен дизајн ќе ја направи вашата комбинација на облека комплетна. Изгледајте модерно додека нозете ви се благодарни за удобноста.

Заборавете на потењето и лизгањето

Нема повеќе непријатно потење и лизгање на стапалата во текот на летните денови. Материјалот на овие влечки ќе ги заштити вашите нозе од сите непријатности.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Многу убаво, со висок квалитет и брза испорака!

Зорица - Кочани

Навистина најудобните влечки што сум ги носела! Отсекогаш сум барал идеални влечки што ќе можат да ги издржат моите долги прошетки и конечно ги најдов! Ги препорачувам на секој што сака долги и удобни прошетки!

Елена - Берово

Откако дојдоа потоплите денови, буквално ги носам цел ден! Лесно можам да ги комбинирам со моите комбинации на облека, а во исто време се чувствувам супер удобно!

Драгана - Дебар

Удобни влечки

Неодоливи влечки за стабилен, лесен и удобен чекор. Материјал: Горна - кожа од СТП, влошка - СТП кожа, ѓон - ТПР

3180ден 1590ден
Износ:

1x  1590ден /пар.

Топ селекција

2x  1,140ден /пар.

3x  990ден /пар.

Производ 1
Величина:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Удобни летни влечки за секој ден

Материјал:

Горна - СТП кожа; Табана - СТП кожа; Единствено - TPR

Бои:

Беж боја со виолетова, портокалова и жолта лента.

Големини:

35, 36, 37, 38, 39, 40, 42

Категории

Нарачка

3180ден 1590ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768