Најдобро Нај отценети Бестселери
dokishop.mk > RoboUsb - 3 во 1 магиченUSB

RoboUsb - 3 во 1 магичен USB

Мал уред кој ги исполнува сите ваши барања

Плаќање при прием

Сигурна и брза достава

Потполно сигурно купување со можност за враќање без прашања

Никогаш повеќе да не ве заболи глава поради недостаток на меморија на вашиот памете телефон!

Ако сте обрнале внимание на светот на USB, можеби сте чуле за најновиот и најдобриот до сега - RoboUsb 3 во 1 магичен USB. Ако не сте, ви го претставуваме овој USB кој доаѓа да ви го спаси денот!

ИСТОВРЕМЕНО И ЧИТАЧ НА КАРТИЦИ И USB

Ова е читач на мемориски картици кој е истовремено и USB со стандарден влез USB 2.0 (тип А) и микро USB влез (тип Б). Компатибилен е со сите таблети и мобилни телефони кои ја поддржуваат OTG функцијата. Го карактеризира голема брзина на пренос!

МЕМОРИЈА СО ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ

Уредот поддржува SD, SDHC, SDXC, MicroSD мемориски картички до 64 GB. Ви овозможува читање податоци од мемориска картичка и внесување податоци на неа.

КОМПАТИБИЛЕН СО ПОВЕЌЕТО УРЕДИ

RoboUsb - 3 во 1 магичен USB е погоден за пренесување на различни типови датотеки. Компатибилен е со компјутери со USB/микро USB влезови, таблети и мобилни телефони кои поддржуваат OTG функција како и Windows 10.8.7, Vista, XP, Mac 10.4.6 итн.

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ABS ПЛАСТИКА

Изработен е од цврста и издржлива ABS пластика со врвен квалитет. RoboUsb е специфичен бидејќи изгледа едноставно на прв поглед, а потоа изненадува со мноштвото функции што може да ги извршува. Тој е компактен и мал за да можете да го носите насекаде со вас.

Голема брзина на копирање и превземање на датотеки!

Ставете крај на немалиот број на паметни телефони кои доаѓаат со пропорционално мала вградена меморија. Сега неа може да ја проширите со овој уред кој е и USB и читач на мемориски картички.

ПРОШИРЕТЕ ЈА ВЕДНАШ МЕМОРИЈАТА НА МОБИЛНИОТ

Ова е иновативен начин да ја проширите меморијата на вашиот мобилен телефон кога ќе снемате простор. Решете го проблемот со чувањето на податоци користејќи RoboUsb 3 во 1 магичен USB и читач на картички.

ДОЛГО ЌЕ ВИ СЛУЖИ

Благодарение на заштитното капаче, влезот на вашиот USB ќе биде заштитен од прашина и оштетување. Ќе ви служи долго време, па нема да морате да размислувате за купување на друг. Заштедете пари со помош на RoboUsb.

ЗНАЧАЈНА ЗАШТЕДА НА ВРЕМЕ

Се карактеризира со голема брзина на читање на податоци од мемориски картички и нивно копирање на истата. Ова значи дека за кратко време ќе ги префрлите саканите датотеки од вашиот мобилен телефон на мемориска картичка и обратно.

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Се одликува истовремено со модерен дизајн и со мултифункционалност.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 1190ден
Топ селекција 2x 1990ден
3x 2390ден

2380ден 1190ден

Сигурна и брза достава

Технички спецификации

Опис:

RoboUsb 3 во 1 магичен USB - брз читач на картички погоден за пренос на ралични видови на датотеки. Компатибилен е со повеќето уреди и има голема брзина на читање и копирање на податоци. Помага да ја ослободите меморијата на својот мобилен.

Материјал:

Цврста и жилава ABS пластика.

Поддржани системи:

Windows 10.8.7, Vista, XP, Mac 10.4.6 итн.

Мемориски картички:

SD, SDHC, SDXC, MicroSD

Пакување:

Во пакувањето доаѓа еден RoboUsb 3 во 1 Магичен USB.

Додадете во кошничката

СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

За Компанијата

Рекламации и замена

Политика на приватност

Услови на работење

Најчести прашања

Помош за корисници & нарачки

23 207 768

mk@dokishop.com

За Вас сме достапни секој работен ден од 08:15 - 15:45.

Начин на плаќање

🔒 100% сигурно купување

Бесплатна замена, враќање на производот или враќање на парите во случај да не сте задоволни со производот.

dokishop.mk | СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

Facebook