Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > PastryPro

PastryPro - Комплет за две колачи

Направете совршени кифлички и кроасани како од пекара на едно трепнување во вашиот дом.

-50%

Залиха: Достапно

2980ден
1490ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: PastryPro

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

За колачи поубави од оние од пекара

Направени од квалитетен и безбеден материјал, тие не се држат до тестото и ви овозможуваат брзо и лесно обликување и сечење на тестото секој пат. Вашите пецива ќе изгледаат како да ги правеле рацете на професионални пекари!

Колачи со еднаква големина и форма

Кујнски алати секој пат го исекуваат тестото на совршено еднакви делови. Сите пецива што ќе ги направите ќе изгледаат идентично.

Сечење во еден потег

Заборавете на губењето време на досадно сечење тесто. Со само едно движење, исечете го тестото во еднакви триаголници или ленти.

Заштедете време на обликување на тесто

Повеќе не ви требаат часови за да направите домашни мафини и кроасани. Комплетот го скратува времето на обликување и сечење на тестото.

Заштедете на колачи

Со помош на иновативни секачи, направете пецива со неодолив изглед и зачинете ја својата трпеза со врвни квалитетни задоволства.

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1,040ден /пар.

3x  890ден /пар.

Фотографија на производот во 360 °

Прилагодлива ширина за пецива со различна големина

Секачот за лебници има секачи со прилагодлива ширина. Можете да ги прилагодите за да го исечете тестото на пошироки или потесни ленти со едно движење.

За различни деликатеси на пекари

Ослободете ја имагинацијата и направете разни деликатеси од пекари. Полнети или празни мафини, француски кроасани, солени или слатки стапчиња и влошки за тесто… ќе ве инспирираат за имагинативно готвење.

Воодушеви ги семејството и пријателите со твојата уметност

Со помош на комплет кујнски алати, пецивото ќе изгледа спектакуларно, а вашето семејство и пријатели ќе бидат воодушевени од вашата вештина.

Се користи од врвни слаткари

Професионален сет од двајца секачи со врвен квалитет се препорачува од врвни професионалци!

Впечатоци на задоволни клиенти!

Сега домашните колачи не се резервирани само за викенди и јас ги правам побрзи од кога било!

Тодор - Пробиштип

Сите кроасани што ги направив беа исти и веднаш се забележа дека изгледаат поубаво и постручно.

Елена - Струмица

Почнав да продавам домашни колачи, па овој комплет е драгоцен за мене. Може да се види дека производите се квалитетни и го подготвувам тестото за полнење во секунда.

Емилија - Македонски Брод

За мирис на домашно печиво секое утро
  • Лесен за употреба
  • Прилагодлива ширина на сечење
  • Заштедува време
  • Препорачано од професионални пекари
  • Лесно одржување

Идеално за подобрување на вашиот сопствен бизнис

Специјално дизајнираните секачи прават побрзо правење колачи. Станете професионален готвач на слатки и воодушевете ги гостите со феноменално направени солени и слатки колачи.

КВАЛИТЕТ И ШАРТ

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ

ПРОФЕСИОНАЛЕН ПОГЛЕД НА ПЕЧЕР

ПРАКТИЧНО И ДОЛГОРОЧНО

Опис :

Сет од два кујнски алатки за најбрзо правење пецива досега.

Материјал :

Нерѓосувачки челик, пластика

Пакување :

2 секачи за тесто од различни форми

Димензии:

35 см х 3 см

ПРЕДУПРЕДУВАЕ:

Иако се изработени од квалитетен материјал, препорачливо е внимателно да ракувате со производите од комплетот за да избегнете оштетување.

ОДРУВАЕ :

После употреба, измијте ги производите со топла вода и детергент за садови.

ЗАБЕЛЕШКА :

Производите мора да се мијат пред првата употреба.

СКЛАДИРАЕ:

Кога не се користи, чувајте го на безбедно и суво место, далеку од директна топлина и подалеку од дофат на деца.

-50%

Залиха: Достапно

2980ден
1490ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: PastryPro

Категории

Нарачка

2980ден 1490ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768