Најдобро Нај отценети Бестселери
dokishop.mk > Paris Night - Елегантен женски часовник

Елегантен женски часовник Paris Night

Елегантен женски часовник со современ дизајн и врвен квалитет

Плаќање при прием

Сигурна и брза достава

Потполно сигурно купување со можност за враќање без прашања

За сите дами и жени со стил ова ќе биде љубов на прв поглед!

Женскиот часовник Paris Night има елегантно кожно ременче и куќиште отпорно на удари. Ја истакнува женственоста и идеално се вклопува со сите модни комбинации.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Овој елегантен часовник го одликува врвен квалитет на изработка и неодолива елеганција. Па затоа е идеален за жени кои знаат да го ценат квалитетот и елеганцијата.

КВАЛИТЕТЕН КОЖЕН РЕМЕН

Кожниот ремен во комбинација со златно-црното куќиште и дисплеј со точки се вистински одраз на елеганција. Ременчето е удобно за носење.

ПРИКАЗ НА ДАТУМ

Елегантниот женски часовник Paris Night го надополнува вашиот изглед со својот единствен дизајн и ви помага секој ден да се ориентирате покажувајќи ви го точното време и датум.

ПРИЛАГОДЛИВА ВЕЛИЧИНА

Часовникот е дизајниран така совршено да одговара на сечија рака. Благодарение на копчето величината на ременчето може да се прилагоди.

Нека овој совршен моден детал биде вашиот избор!

Било да го купите за себеси, или да го добиете на подарок - нема да можете да се одделите од овој часовник бидејќи совршено ќе одговара на секоја ваша комбинација.

ПРЕФИНЕТОСТ И ЕЛЕГАНЦИЈА

Елегантниот женски часовник Paris Night е со единствен дизајн и одлично одговара на секоја жена која има изострен вкус. Идеално се комбинира со сите дневни и вечерни модни комбинации.

СОВРЕМЕН И БЕЗВРЕМЕНСКИ ДИЗАЈН

Овој отмен женски часовник има кожно ременче и убаво дизајнирано златно-црно куќиште. Класичните златни стрелки исто така се одраз на елеганција и безвременски дизајн.

ЖЕНСТВЕНОСТА НА ПРВО МЕСТО

Впечатливиот, а сепак едноставен модел на часовник на вашата рака ќе ги плени сите, како мажите така и жените.

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Елегантниот женски часовник Paris Night ќе ја истакне вашата женственост и ќе го надополни вашиот моден изглед. Идеален е за секоја жена со стил и за секоја пригода.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 1390ден
Топ селекција 2x 2390ден
3x 2890ден

2780ден 1390ден

Сигурна и брза достава

Технички спецификации

Опис:

Елегантен женски часовник Paris Night

Материјал на ременчето:

кожа

Материјал на куќиштето:

метал, минерално стакло многу отпорно на гребење  

Дијаметар на куќиштето:

36 мм

Дебелина на куќиште:

10 мм

Должина на ременче:

20,5 см

Ширина на ременче:

15 мм

Механизам:

кварцен

Функција:

приказ на време и датум

Додадете во кошничката

СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

За Компанијата

Рекламации и замена

Политика на приватност

Услови на работење

Најчести прашања

Помош за корисници & нарачки

23 207 768

mk@dokishop.com

За Вас сме достапни секој работен ден од 08:15 - 15:45.

Начин на плаќање

🔒 100% сигурно купување

Бесплатна замена, враќање на производот или враќање на парите во случај да не сте задоволни со производот.

dokishop.mk | СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

Facebook