Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Orion
-50%

Orion - Софистициран комплет паричници и часовници

Оцена 4,7 / 5

Рафинирана комбинација на часовник и паричник ќе го израдува секој маж, без оглед на стилот и генерацијата!

3380ден
1690ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1690ден /пар.

Топ селекција

2x  1,495ден /пар.

3x  1,297ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Функционалноста се претвори во луксуз

Во прилог на модерен дизајн и квалитетна изработка, дизајнерите ја дадоа оваа сет врвна функционалност. Нема непотребни украси или делови што немаат цел.

Најдобар сооднос на одличен квалитет и цена

Луксузот не мора да го надминува вашиот буџет! Овој неверојатен сет прилагоден на префинет човек е достапен само кај нас.

Импресивен часовник со необичен дизајн

Футуристичкиот часовник плени со својот минималистички дизајн и елегантна црна боја. Прилагодлив ремен и механизам без недостатоци го прават најпосакуваниот часовник оваа сезона.

Удобен држач за картички за уредно складирани картички и документи

Сите кредитни картички, лични карти и други скапоцености се уредно наредени во удобен држач за картички со 12 одделни прегради. Механизмот на патент ги чува работите безбедни.

 

Категории

Нарачка

3380ден 1690ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768