Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Nimonett
-50%

Детско креветче Nimonett

Оцена 4,7 / 5

Willе создадете безбедна средина во која вашето бебе ќе биде среќно и задоволно со преносно креветче за бебиња. Ова практично креветче е дизајнирано да се преклопува и преклопува брзо и лесно. Може да го ставите преклопен во ранец или количка и секогаш да го имате со вас. Претворете го во инстант шатор на плажа, во природа или на кое било патување. Дома, користете го на каучот, подот, балконот или во дворот како безбедно место за играње и спиење на вашето бебе. Транспарентната мрежа ќе го заштити бебето од каснување од инсекти, сонце, ветер и прашина. Мека мека основа ќе и овозможи да спие добро и да сонува слатки соништа. Промената на околината може да предизвика стрес кај бебињата, па тие стануваат нервозни и плачат. Користете го ова креветче во такви ситуации, така што вашето бебе секогаш останува во нејзиното познато и безбедно опкружување и е мирно. ● Пренослив, лесен и преклопен ● Удобен и лесен за носење - се вклопува насекаде ● За бебиња до една и пол година ● Димензии на преклопен кревет: 110 x 60 x 38 cm

2980ден
1490ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Боја:

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1,040ден /пар.

3x  890ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Заборавете на неутешниот плач и нервозата

Промената на околината може да предизвика стрес кај бебињата, па тие стануваат нервозни и плачат. Користете го ова креветче така што вашето бебе секогаш останува во позната и безбедна средина и е мирно.

Го штити бебето и gives дава мирен сон

Го штити бебето и и дава мир Транспарентната мрежа ќе го заштити бебето од каснување од инсекти, сонце, ветер и прашина. Мека мека основа ќе и овозможи да спие добро и да сонува слатки соништа. сан

Безгрижен сон каде и да сте

Ова практично креветче е дизајнирано да се преклопува и преклопува брзо и лесно. Кога ќе се свитка, можете да го ставите во ранец или количка и секогаш да го имате со вас.

Место за забава, игра и спиење

Претворете го во инстант шатор на плажа, во природа или на кое било патување. Дома тој го користи на каучот, подот, балконот или во градината како безбедно место за играње и спиење на бебето.

Писмено прикажување на функционалност

1 Мека површина 2 Удобна перница 3 Склопувачка конструкција 4 Безбедносна мрежа 5 еластична лента за преклопување 6 Патент

Категории

Нарачка

2980ден 1490ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768