Најдобро Нај отценети Бестселери
dokishop.mk > NeoBody - Поткошула за обликување на тело

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Поткушула за обликување на тело NeoBody

За разлика од обичната поткушула, NeoBody поткошулата ја формира линијата, крие проблематични области и обезбедува поддршка за потенок изглед. Со неа секоја облека уште подобро стои
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Величина:
Боја:
1x 1290ден
Топ селекција 2x 2090ден
3x 2490ден

2580ден 1290ден

Сигурна и брза достава

ИЗГЛЕДАЈТЕ ФИТ И ЗАТЕГНАТО

NeoBody поткошулата е дизајнирана така што на телото му дава затегнат и атлетски дефиниран изглед независно од облеката која ја носите

СОКРИВА ВИШОК КИЛОГРАМИ

Компресивната функција на поткошулата ја вовлекува проблематичната област на стомакот и горните делови на колковите. Благодарение на исклучително флексибилниот спандекс материјал не затегнува и не го ограничува движењето.

ОБЛИКУВАЈТЕ ГО АБДОМЕНОТ И СТОМАКОТ

Од предната страна се наоѓаат 12 посебно дизајнирани спандекс перничиња кои опфаќаат, обликуваат и оптички формираат затегнато подрачје на стомакот.

ПОПРАВЕТЕ ГО ДРЖЕЊЕТО И ИЗГЛЕДАЈТЕ ПОСЛАБО

NeoBody на задната страна содржи спандекс посебни структури во форма на буквата Х Неговата структура е да овозможи подршка на правилното држење што резултира со послаб изглед

ПОДОБАР ИЗГЛЕД ВО СЕКОЈА ОБЛЕКА

Со NeoBody поткошулата брзо добивате затегнат изглед на кој секоја облека подобро стои. Заблескајте во фит кошули, тесни мајци и слим облека

СОВРШЕНО ДИСКРЕТНА И НЕПРИМЕТНА

NeoBody не оцртува и не се приметува под облеката Никој нема да знае дека ја носите

ДИЗАЈНИРАНА ЗА МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ

Освен што е флексибилна, многу е пријатна за кожата Надворешните рабови, линијата на вратот, линијата под раката се изработени да овозможат дишење, без прекумерно потење и непријатност.

Додадете во кошничката

СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

За Компанијата

Рекламации и замена

Политика на приватност

Услови на работење

Најчести прашања

Помош за корисници & нарачки

23 207 768

mk@dokishop.com

За Вас сме достапни секој работен ден од 08:15 - 15:45.

Начин на плаќање

🔒 100% сигурно купување

Бесплатна замена, враќање на производот или враќање на парите во случај да не сте задоволни со производот.

dokishop.mk | СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

Facebook