Најдобро Нај отценети Бестселери
dokishop.mk > Nano HD cam - Минијатурна камера

Nano HD cam камера

Незабележителниот чувар на вашето семејство не дозволува никој да влезе во вашиот дом или канцеларија незабележано!

Плаќање при прием

Сигурна и брза достава

Потполно сигурно купување со можност за враќање без прашања

Следете што се случува во вашиот дом.

Со Nano HD camследете што се случува во вашиот дом, со децата или домашните миленичиња

ЕДНОСТАВНА УПОТРЕБА

Едноставно оставете ја камерата на саканото место или закачете ја на кој било предмет со штипка.

НИКОЈ НЕМА ДА ЈА ЗАБЕЛЕЖИ

Заштитете го својот дом од крадци - преку ден и ноќе Поставете ја и спијте мирно затоа што го снима баш секое движење 24/7.

СНИМАЈТЕ ДОДЕКА ВОЗИТЕ

Снимајте го возењето со автомобил, мотор или велосипед и ќе имате сигурни докази во случај на сообраќајна несреќа.

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ СНИМКИ И НОЌЕ

Оваа неприкосновена мини камера снима фотографии со висок квалитет дури и во текот на ноќта или во мрачни услови.

Функционира и кога нема струја

Дури и во случај да снема струја, Nano HD cam снима дополнителни 60 минути.

ЈА СОБИРА ВО ЏЕБ

Минијатурната Nano HD камера е скоро незабележителна За разлика од гломазните безбедносни камери, Nano HD cam е со завидно мали димензии и ја собира во џеб.

НЕ ПРЕСТАНУВА ДА СНИМА НИ КОГА МЕМОРИЈАТА ЌЕ СЕ НАПОЛНИ

Камерата снима кога се активира од детектор за движење, така што ќе имате снимено настани до еден месец наназад. Кога меморијата ќе се наполни, најстарите снимки се бришат и се снимаат нови.

СНИМАЈТЕ И ФОТОГРАФИРАЈТЕ

Со Nano HD cam камерата можете и да фотографирате. Пренесете ги лесно сите снимени моменти од мини-камерата на вашиот компјутер преку USB-приклучокот.

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Веќе никогаш нема да се чувствувате незаштитено благодарение на оваа камера која го бележи секое движење каде и да ја поставите
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 1490ден
Топ селекција 2x 2490ден
3x 2990ден

2980ден 1490ден

Сигурна и брза достава

Технички спецификации

Димензии:

25мм х 24мм х 24мм

Капацитет на батеријата:

200 mAh

Траење:

100 минути на непрекинато снимање кога батеријата е полна.

Пренос на записи и фотографии:

По пат на USB

Употреба:

Може да се користи како сигурносна камера, авто-камера и фотографирање на многу други секојдневни активности.

Начин на употреба:

Многу едноставна за користење Има две копчиња, едното копче е за вклучување и склучување на камерата, а другото копче е за вклучување на режимот за работа.

Режим на работа:

Снимање, фотографирање и детекција на движење.

Додадете во кошничката

СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

За Компанијата

Рекламации и замена

Политика на приватност

Услови на работење

Најчести прашања

Помош за корисници & нарачки

23 207 768

mk@dokishop.com

За Вас сме достапни секој работен ден од 08:15 - 15:45.

Начин на плаќање

🔒 100% сигурно купување

Бесплатна замена, враќање на производот или враќање на парите во случај да не сте задоволни со производот.

dokishop.mk | СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

Facebook