Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Nailox
-50%

Сет за нега на нокти 16 во 1

Оцена 4,7 / 5

Овој мултифункционален сет ќе се погрижи вашите нокти да бидат убави и негувани, без да мора да трошите пари на скапи третмани. Содржи широк спектар на корисни алатки за нега на ноктите на рацете и нозете.

2780ден
1390ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  1,145ден /пар.

3x  897ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Писмено прикажување на функционалност

1 Ножици за веѓи 2 Ножици за кутикули 3 пинцети 4 Голем грицкач за нокти 5 Стандарден клипер за нокти 6 Грицкалка за нокти за коса 7 Датотека 8 Стругалка 9 Нож со рамен врв 10 Нож со коси врв 11 Четка 12 Вилушка од мртва кожа 13 Вилушка 14 Трансферот 15 Лажица за уши 16 Игла од акни 17 Случај за чување алатки за нега

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768