Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > MovieBody

MovieBody - 3 во 1 корсет за жени

Совршен за обликување женска фигура

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2380ден
1190ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Обликувајте ја вашата половина и постигнете подобар изглед на задникот

Овој едноделен и невидлив корсет може да ги задоволи сите ваши потреби!

Удобен и деликатен корсет видливо ја обликува вашата фигура

Многу е лесен за употреба и ви дава беспрекорен изглед.

ОБРАБОТУВА ПОЛУ

Неверојатниот корсет MovieBody е совршен подарок за жените кои се грижат за својот изглед. Тоа ви овозможува да имате фигура на песочен часовник. Едноделниот корсет MovieBody е многу лесен и е толку дише што нема да се потите додека го носите.

КОПЧЕТО ILLЕ ВЕ ПОДОБРИ

Корсетот MovieBody го обликува вашето тело на многу ефикасен начин. Има висока компресија. Го намалува млитавиот струк. Погоден е и за долниот дел од вашето тело бидејќи го подобрува изгледот на задникот. Исто така е идеален за закрепнување по породувањето.

НЕВИДЛИВ ПОД ГАРДЕР

Таа е погодна за секојдневно носење. Практично е невидливо под облеката, така што можете да го носите во специјални прилики како свадби, забави, ноќни излегувања. Не ја запира циркулацијата и и овозможува на кожата да дише нормално.

Фотографија на производот во 360 °

ВИСОК КВАЛИТЕТ

Корсетот MovieBody е изработен од висококвалитетен материјал. Комбинацијата на спандекс и најлон му дава добра еластичност.

СВЕТЛИНА И ВЕНТИЛАТИВНО

Материјалот го прави многу мек и удобен. Сосема е безбеден за вашата кожа. Не предизвикува чешање и спречува потење.

3 во 1

MovieBody има 3 функции. Можете да го користите како корсет, за подобар изглед на задникот и закрепнување по породувањето. Достапно е во неколку големини.

ЗА СИТЕ ПОВОДИ

Високиот корсет MovieBody за жени е погоден за секоја пригода. Носете го на свадби, забави, навечер или секој ден.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Го купив за свадбата на сестра ми затоа што немав време да се смалам… Ја носам претежно кога се подготвувам за забави или свадби затоа што сакам тесни фустани :)

Драгана - Пехчево

Го купив за мајка ми која носи мидери уште од кога го роди првото дете, значи веќе 20 години...Со овој е многу задоволна и во 50. година во фустан изгледа подобро од мене :))

Ирена - Демир Хисар

Ептен добро го стега стомакот, одличен за фустани и суќни Неодамна родив и штом излегов од болница нарачав уште еден за да го имам затоа што сега ги носам почесто.

Наташа - Делчево

MovieBody - мидер за жени

MovieBody 3 во 1 корсет за жени - го држи стомакот затегнат цел ден.

2380ден 1190ден
Износ:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  840ден /пар.

3x  723ден /пар.

Производ 1
Величина: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

MovieBody е удобен мидер со висок струк, кој се носи под облеката, наменет за жени кои сакаат да ја намалат половината и да го забрзаат враќањето на телото во првобитниот облик после породувањето.

Материјал:

Боја:

црна

Големини:

Пакување:

Употреба:

Се користи за постигнување на фигура на песочен часовник, подигнување на задникот и враќање на обликот на стомакот после породувањето.

Начина на употреба:

Се носи под облеката. Не се отсликува под истата, а видно ја обликува половината и задникот.

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768