Најдобро Нај отценети Бестселери
dokishop.mk > Morena - Луксузен женски часовник

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Луксузен женски часовник Морена

Импресивен часовник со оригинален и необичен дизајн кој ги покажува сите иновации на модерното правење часовници. Материјал: Легура на метал
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 1290ден
Топ селекција 2x 2190ден
3x 2690ден

2580ден 1290ден

Сигурна и брза достава

ИМПРЕСИВНА ВАORНА ВАНА ВНИМАНИЕ

Реномираното издание на луксузниот часовник испушта волшебна убавина и е ремек-дело на часовничарството вредно за восхит.

НЕВИОЧЕН И ШИК ДИЗАЈН

Вкусно стилизиран часовник со врвен квалитет има необичен ремен во форма на нараквица со специјално дизајниран бирач што му дава посебна нота на елеганција на овој часовник.

ДЕЛ ОГРАНИЧЕНА КОЛЕКЦИЈА

Уникатниот модел на овој уникатен рачен часовник што го открива статусот симбол на сопственикот е дел од ограничена колекција луксузни часовници.

ПОГЛЕД ПОГЛЕД НА ФУНКЦИЈАЛНОСТА

Прво Круна на прилагодување на времето 2. Екстравагантно бирање со армирано стакло 3 Отворен метален ремен

Додадете во кошничката

СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

За Компанијата

Рекламации и замена

Политика на приватност

Услови на работење

Најчести прашања

Помош за корисници & нарачки

23 207 768

mk@dokishop.com

За Вас сме достапни секој работен ден од 08:15 - 15:45.

Начин на плаќање

🔒 100% сигурно купување

Бесплатна замена, враќање на производот или враќање на парите во случај да не сте задоволни со производот.

dokishop.mk | СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

Facebook