Најдобро Нај отценети Бестселери
dokishop.mk > Medalion - Елегантен медалјон

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Елегантен медалјон Medalion

Прекрасен ѓердан со медалјон на Дева Марија, во исто време е скапоцено парче накит и обезбедува моќна заштита на секој што го носи овој ѓердан. ✨ Материјали: Не`рѓосувачки челик, метална легура
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 1190ден
Топ селекција 2x 1990ден
3x 2290ден

2380ден 1190ден

Сигурна и брза достава

🆕 Заштитува и носи позитивна енергија

Духовно парче накит од неодолива брилијантност

Уникатно парче накит за колекцијата

Силна симболика

Главното значење на ова парче накит е верувањето дека носењето ќе донесе посебни милости од Богородица. Мотивот на овој приврзок често се носи за да се зајакне вербата во тешки времиња.

Додадете во кошничката

СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

За Компанијата

Рекламации и замена

Политика на приватност

Услови на работење

Најчести прашања

Помош за корисници & нарачки

23 207 768

mk@dokishop.com

За Вас сме достапни секој работен ден од 08:15 - 15:45.

Начин на плаќање

🔒 100% сигурно купување

Бесплатна замена, враќање на производот или враќање на парите во случај да не сте задоволни со производот.

dokishop.mk | СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

Facebook