Најдобро Нај отценети Бестселери
dokishop.mk > Marton - Паричник за пари и картички

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Marton - мултипрактичен паричник за картички и пари

Тенок, елегантен и со квалитетен дизајн за сигурно и уредно чување на картички и пари! Материјал: 100% ПУ кожа
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Боја:
1x 1190ден
Топ селекција 2x 1990ден
3x 2290ден

2380ден 1190ден

Сигурна и брза достава

ЕЛЕГАНТЕН И ОРГАНИЗИРАН

Сите картички подреди ги во прегледниот и префинет паричник за картички Добиваш и елегантна игла за држење на банкноти

НЕЗАБЕЛЕЖЛИВ ВО ТВОЈОТ ЏЕП

Иако со доволно место за сите твои картички и пари, овој паричник за картички е совршено дискретен во џепот.

КВАЛИТЕТНА ИЗРАБОТКА

Компактниот и цврст паричник за картички е изработен максимално да ги штити картичките и парите од физичко оштетување и испаѓање.

СЛИКОВИТО ПРИКАЖУВАЊЕ НА ФУНКЦИОНАЛНОСТА

1 - прегради за картички 2- Метален држач за банкноти

Додадете во кошничката

СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

За Компанијата

Рекламации и замена

Политика на приватност

Услови на работење

Најчести прашања

Помош за корисници & нарачки

23 207 768

mk@dokishop.com

За Вас сме достапни секој работен ден од 08:15 - 15:45.

Начин на плаќање

🔒 100% сигурно купување

Бесплатна замена, враќање на производот или враќање на парите во случај да не сте задоволни со производот.

dokishop.mk | СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

Facebook