Најдобро Нај отценети Бестселери
dokishop.mk > Liply - Козметички комплет за поцелосен изглед на усните

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Козметички комплет за поцелосен изглед на усните Liply

Меки усни во совршена форма и неверојатна исполнетост со помош на пилинг за шеќер и хијалуронски филер од овој спектакуларен комплет!
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 1390ден
Топ селекција 2x 2490ден
3x 2990ден

2780ден 1390ден

Сигурна и брза достава

Пополн изглед на усните во 2 чекори

Сосема природен начин за зголемување на усните

Постигнува врвни резултати за 5 минути

Поголеми усни без да одите во козметички салони

Горниот комплет, кој се состои од природен пилинг и филер заснован на хијалуронска киселина, ви помага да ја зајакнете структурата на усните и да ги зголемите во удобноста на вашиот дом.

Додадете во кошничката

СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

За Компанијата

Рекламации и замена

Политика на приватност

Услови на работење

Најчести прашања

Помош за корисници & нарачки

23 207 768

mk@dokishop.com

За Вас сме достапни секој работен ден од 08:15 - 15:45.

Начин на плаќање

🔒 100% сигурно купување

Бесплатна замена, враќање на производот или враќање на парите во случај да не сте задоволни со производот.

dokishop.mk | СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

Facebook