Најдобро Нај отценети Бестселери
dokishop.mk > Leyla - Егзотична ноќница

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Егзотична ноќница

Совршена комбинација на привлечност и удобност во кратка ноќница со сензуален крој и удобни материјали. Материјали: 100% полиестер
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Величина:
1x 1490ден
Топ селекција 2x 2590ден
3x 3190ден

2980ден 1490ден

Сигурна и брза достава

НЕОДОЛИВ ИЗЛОГ ЗА НОTSИ ВО ТЕПО КРЕВЕТОТ

Внимателно скроена ноќница која ја нагласува женственоста и облините со предизвикувачкото V деколте за атрактивен изглед и во кревет.

Зафатете се во вашиот НОВ ОБОЛИСТЕН КОШМАР

Атрактивната ноќница е направена од нежен материјал што е лесен за носење. По првото носење, нема да можете да заспиете без тоа.

Мека и пријатна

Нежна и мека ноќница облечена во тантела што и дава нота заведување. Тој е исклучително удобен и не ги ограничува движењата.

Додадете во кошничката

СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

За Компанијата

Рекламации и замена

Политика на приватност

Услови на работење

Најчести прашања

Помош за корисници & нарачки

23 207 768

mk@dokishop.com

За Вас сме достапни секој работен ден од 08:15 - 15:45.

Начин на плаќање

🔒 100% сигурно купување

Бесплатна замена, враќање на производот или враќање на парите во случај да не сте задоволни со производот.

dokishop.mk | СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

Facebook