Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Laser sharpener
-50%

Острач на ножевиLaser Sharpener

Оцена 4,7 / 5

СоLaser Sharpener острењето на ножевите и другите острици кои ги користиш во домаќинството никогаш не било побрзо и полесно. Тапите ножеви ќе станат како нови бидејќи острачот ќе им ја врати некогашната острина за миг.

2580ден
1290ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  1,095ден /пар.

3x  863ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Сецкањето на намирници никогаш не било полесно

Веќе не мора да ја гмечите храната за да ја исечкате. Сега со леснотија можете да ги сечите сите видови намирници од најмеките па до оние најтврдите.

Остри ножеви во само 3 движења

Не мачи се со тапи ножеви. Laser Sharpener содржи двоен сет ножиња направени со острици од волфрамов карбид, кој ги остри сите видови сечила во 3 движења.

Едноставен за употреба

Колку овој острач е едноставен за употреба говори и фактот дека е потребно само 3 повлекувања низ острачот за ножевите да станат остри како жилет. И тоа сѐ со помош на една рака.

Наостри ги сите видови на сечила

Брзо и лесно ги враќа во живот старите и тапи кујнски ножеви, како и другите видови сечила и ножеви како што се џебниот и ловечки нож како и кујнските или обични ножици!

Острењето на ножевите со запци повеќе не претставува кошмар

Дури и уништените и тапи ножеви со запци со помош на Laser Sharpener го враќаат својот стар сјај и острина благодарение на микроостриците.

Секогаш на дофат на рака

Благодарение на вакумското дно се прилепува на сите видови кујнски подлоги. Подесете го како што ви одговара - хоризонтално , вертикално или наопаку.

 

Категории

Нарачка

2580ден 1290ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768