Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Lacey

Lacey - Хилгами од тексас со врвки

Моделот што се протега стратешки ја потенцира атрактивната линија! Дополнителен дизајн и удобност на модерните фармерки со совршено тесни нозе кои визуелно ги издолжуваат нозете.

-50%

Залиха: Достапно

2780ден
1390ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Lacey

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Модерен изглед и удобност

Совршената комбинација на лесен, растеглив материјал и секогаш популарен дизајн на тексас ги прави овие хеланки одличен избор за секоја пригода.

Визуелно потенка фигура

Атрактивните тексас хеланки се дизајнирани да одговараат на различни форми на тело совршено бидејќи визуелно ги истакнуваат облините.

Модерни врвки за кул изглед

Тие се издвојуваат од фармерки без лице со привлечни врвки по целата должина на нозете.

Заводлива силуета

Постигнете го посакуваниот ефект на потесен струк со хеланки со висок струк кои добро го затегнуваат проблематичниот дел и ги нагласуваат облините и долгите нозе.

Привлече внимание

Благодарение на неодоливиот дизајн со врвки и секогаш популарниот тексас, лесно ќе комбинирате хулахопки за да импресионирате каде и да се појавите!

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:
Величина:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  940ден /пар.

3x  790ден /пар.

Фотографија на производот во 360 °

Максимална удобност и слобода на движење

Современите тексас хеланки ќе ви бидат удобен придружник во текот на целиот ден. Тие не го ограничуваат движењето благодарение на удобниот материјал.

Удобно за носење во сите прилики

Заборавете на непријатноста на тврдите фармерки - изработени од дишечки, растеглив материјал, овие хеланки обезбедуваат удобност при работа, на прошетка или навечер.

Лесно одржување

Хеланките не се склопуваат, доволно е да се мијат во ладна или млака вода, а пеглањето не е потребно.

Неповторлива удобност

Willе уживате да носите хеланки цел ден што совршено одговара на вашето тело, не стегнуваат, не сечат и не се вклопуваат како обични фармерки.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Преудобне! Тие изгледаат како вистински фармерки, а реално се меки и растегливи како хеланки за обука.

Зорица - Кичево

Ми се допаѓа високиот струк затоа што го покрива вишокот околу стомакот, а поради врвците нозете и колковите изгледаат тенки и во големина XL.

Санела - Струмица

Јас сум многу задоволен и тие се многу пријатни. Материјалот е растеглив, но не се опушта како тексас, па дури и по долго носење, задникот изгледа затегнат.

Елена - Демир Капија

Современиот дизајн им ласка на фигурите!
  • Визуелно стеснување на струкот
  • Лесно за комбинирање
  • Обезбедете ефект на долги и тенки нозе
  • Супериорен комфор при носење
  • Атрактивен и сензуален дизајн

Изберете ја омилената маица, кошула или туника и подготвени сте за незаборавно излегување

Ваше е само да изберете што да комбинирате со тексас хеланки кои се неверојатен хит и со кои се гарантира добар изглед.

Атрактивна фигура

ПРЕКРАСНО

ЛЕСНО ДА СЕ комбинирате

ВИЗИЈАЛНО Тесно на половината

Големини:

S, M, L, XL, XXL

Дизајн:

Печатете со врвки на предната страна

Модел:

Хеланки со тексас дезен

Материјал:

полиестер, спандекс

СОДРИНА ЗА ПАКУВАЕ:

Пакетот доаѓа со пар хеланки со тексас дезен и принт со врвки што гарантираат привлечен изглед.

КАКО ДО КОРИСТЕЕ:

Измијте ги хеланките пред да ги носите. Хеланките се изработени од удобен растеглив материјал и лесно се носат.

ЗАБЕЛЕШКА:

Измијте ги хеланките од тексас на пониска температура со благ детергент. Не користи белило.

СКЛАДИРАЕ:

Кога полетувате и не носите хеланки, чувајте ги на суво и безбедно место, далеку од директна топлина и директна сончева светлина.

-50%

Залиха: Достапно

2780ден
1390ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Lacey

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768