Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Laccette

Laccette - хеланки

Носете совршена комбинација на елеганција и лежерност, без непријатност при стегање и груби материјали. Уникатните украси од тантела ќе направат секогаш да изгледате елегантно! Материјали: 92% полиестер, 8% спандекс

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Не го жртвувајте стилот за удобност

Distinе го изразите својот препознатлив стил со хулахопки, додека уживате во врвна удобност. Тие се направени од најмеки материјали кои се прилагодуваат на вашето тело.

Тие се истакнуваат најдобро од вашата фигура

Деталите за чипка ќе привлечат внимание кон стратешките места. Вашите облини ќе бидат нагласени со мерка и вкус, и ќе изгледате привлечно.

Движете се слободно и непречено

Целосно слободно ќе се движите без ограничувања и ограничувања. Хеланките ќе го следат секој ваш чекор, а лесна и флексибилна гума околу половината ќе ги држи на место.

Нема чувство на влага во жешките летни денови

Материјалите за брзо сушење ќе ви овозможат да се чувствувате суво и свежо во текот на летото или повеќе напорни физички активности. Кажете им збогум на грдите траги од пот на вашите хеланки.

Lastе трае сезони

Направени се отпорни на абење и гарантираат интензивно носење со години. Со секој фустан ќе изгледаат кога првпат ќе ги отпакувате.

Фотографија на производот во 360 °

Тие се вклопуваат како и другите кожи

Тие го гушкаат вашето тело на вистинските места, така што никаде на телото не се создаваат непријатни набори од сечење хеланки. Youе ви даде цврст и затегнат изглед.

Совршено се вклопуваат во секоја комбинација

Разноврсно парче облека ќе биде одлично со блузи, маици или кошули. Enjoyе уживате кога ќе излезете со нови модни комбинации, кои никогаш нема да завршат.

Може да се носат цел ден

Материјалот што дише и флексибилен овозможува кожата да дише и нема да предизвика иритација или осип. Themе ги избирате секогаш кога ви треба лесно парче облека.

Без непријатно триење на стапалата

Нема да добиете плускавци и рани поради триење на бутовите едни против други. Одете гордо, без да чувствувате болка и пецкање.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Ги носам во секоја прилика, кога сакам да изгледам средено. Тие се многу удобни и изгледаат како вистински фармерки.

Санела - Ресен

Секогаш ми пречеше да се здебелам под облеката. Ова не е случај со овие хеланки!

Наташа - Демир Капија

Ги сакам деталите за чипка на нив! Дури и со најобичната маица, изгледам елегантно и негувано.

Драгана - Македонска Каменица

Хеланки со тантела Lacette

Уживајте во преслатката комбинација на фармерки и тантела! Одличен изглед без непријатност од груби материјали - сето тоа во модерни хеланки 👱‍♀️ Материјали: 85% полиестер, 15% спандекс

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  940ден /пар.

3x  790ден /пар.

Производ 1
Величина:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Laccette се удобни и растегливи хеланки со детали од тантела.

Материјали:

92% полиестер, 8% спандекс

Боја:

Сина со бели детали

Големини:

S / M, L / XL, 2XL / 3XL, 4XL / 5XL

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768