Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Ivone

Лесен течен прав Ivone

Секогаш свеж изглед - прав што дава мат ефект, совршено стабилен во сите услови.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2380ден
1190ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Беспрекорен тен цел ден

Иновативната технологија на производство е дизајнирана за природен изглед на кожата при секое осветлување. Постојаната формула ќе трае на лицето цел ден, без намалување на порите и промена на бојата.

Подобрена формула по одлична цена

Течна пудра за да го изедначи вашиот тен и да ги покрие несовршеностите што нема да ги најдете во ниту една козметичка продавница!

Заборавете на мрсната кожа што сјае

Многу прашоци предизвикуваат несакани ефекти, како што е мрсна кожа која сјае. За разлика од другите пудри, Ivone пудра со специјална формула ќе му даде на вашето лице униформен изглед без масни слоеви.

Израмнете го вашиот тен во неколку потези

Нанесете ја соодветната количина во неколку лесни потези. Уживајте во тен со мека текстура и здрав сјај.

Погоден за сите типови кожа

Не троши пари за прашоци за специјални намени кои обично не излегуваат како што се прикажани. Изберете го ова феноменално парче козметика што ќе стане незаменливо за вас и вашето лице!

Фотографија на производот во 360 °

Лесна текстура за совршен изглед

Воздушни, подмачкувачки текстури, овој прав лесно се вклопува и се нанесува на лице хидрирано со крем. Може да го нанесете со прстите, сунѓер или четка.

Темните кругови исчезнуваат во еден момент

Елиминирајте ги знаците на бурен секојдневен живот, несоница и замор. Веднаш добијте рамномерен тен со пудра што му дава на вашето лице природен и свеж изглед.

Сјајна кожа која дише

Заборавете на прав со тешка текстура што ги затнува порите и ја оневозможува кожата да дише. Дајте your светлина на кожата и свеж изглед.

Сосема природен изглед

Нема ефект на „маска“ и неприроден изглед. Пудра која совршено ги покрива сите несовршености на лицето, додека изгледа потполно природно.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Долго време барав пудра што одговара на мојата барачка кожа. Конечно го најдов и ќе го препорачам на секој кој има мрсна и неблагодарна кожа!

Наташа - Дебар

Лесна текстура, одлична покриеност и многу нежна за кожата.

Елена - Битола

Сега не можам да замислам да користам друг прав освен овој. Мојата кожа го прифати совршено! Најмногу ми се допаѓа затоа што е лесна и добро покрива.

Драгана - Гевгелија

Течна пудра за лице Ivone

Секогаш свеж изглед - пудра која дава мат ефект, совршено издржлива во сите услови!

2380ден 1190ден
Износ:

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  790ден /пар.

3x  657ден /пар.

Производ 1
Боја:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Течна основа со одличен ефект на прикривање

Нијанси:

Природно, Беж, Праска, Бронза

Формула:

Мат

Волумен:

30 ml

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768