Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Gracia

Gracia - Екстравагантни очила за сонце

Волшебувајте и заведувајте со прекрасни очила со преголема и ексцентрична рамка со која нема да останете незабележани.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2580ден
1290ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Дами и сензуални

Овие очила се идеални за толку посакуваната комбинација.

 

Тие испуштаат гламур и ве ставаат во центарот на вниманието

Ласкавата и елегантна форма на очилата прават theубопитните погледи повторно да погледнат.

Истакнете го вашиот гламурозен стил

На суптилен и префинет начин, тие ја истакнуваат вашата склоност кон гламурозен стил и ве прават да блеснете каде и да се појавите со нив.

Шик моден додаток ја разбива монотонијата

Само ставете ги овие очила и почувствувајте го секогаш привлечниот париски шик. Лесно ќе ја издигне секоја ваша облека на повисоко ниво без никаков напор.

Скријте ги очите и кожата од сонцето

Благодарение на поголемата рамка, тоа ќе ги заштити вашите очи и чувствителната кожа околу очите од директна сончева светлина.

Фотографија на производот во 360 °

Хит модел

Малку зголемени очила за сонце во рамка повторно се доминантен тренд. Тие ги носат сите инфлуенсери и модни лица.

Квалитетна и силна рамка

Задебелената рамка ги прави овие очила солиден и сигурен модел кој нема лесно да се оштети.

Спектакуларен моден додаток

Впечатливиот дизајн ги прави шармантен моден додаток и му дава на лицето исклучително привлечен изглед.

Пријатно чувство на лицето

Иако изгледаат масивно, тие се исклучително лесни. Тие не притискаат на носот и овозможуваат подобар стисок за време на носењето.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Тие пристигнаа и убави се! Не бев сигурна како ќе изгледа на мене, па затоа бев пријатно изненадена кога се погледнав во огледало.

Елена - Струга

Ви благодариме за брзата испорака, тие пристигнаа пред да ги очекувам.

Санела - Крушево

Задоволен сум од односот квалитет и цена и тие ми се поубави од некои што сум платил и до 10 пати повеќе

Зорица - Велес

Gracia - Екстравагантни очила за сонце

Волшебувајте и заведувајте со прекрасни очила со преголема и ексцентрична рамка со која нема да останете незабележани.

2580ден 1290ден
Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  890ден /пар.

3x  757ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Gracia се очила за сонце со модерен дизајн и преголема рамка. Тие се дизајнирани како ефективна заштита од сонце, но и како моден додаток.

Материјал:

поликарбонат

Тип очила:

Очила за сонце

Стил:

Леопард

 

Категории

Нарачка

2580ден 1290ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768