Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Extravaganza

Extravaganza - Луксузен комплет накит

С Everything што и треба на жената за да чувствува и да изгледа гламурозно. Неверојатен комплет со луксузен часовник, ѓердан, нараквица и обетки.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
3180ден
1590ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Луксузен додаток за секоја дама

Идеална комбинација за секоја дама со стил. Блеснете со овој неверојатен сет и покажете ги вашите женски манири.

Истакнете го вашиот стил со дијамантски сјај

Блескајте со совршени камчиња што ќе ви светат како дијаманти. Софистицираните додатоци засекогаш ќе бидат синоним за прекрасна дама.

Покажете го вашиот вкус за мода

Покажете го вашиот уникатен вкус за мода потполно слободно и со гордост. Изгледајте како популарни модничари и добијте позитивни коментари на сметка на вашиот изглед!

Направете среќна посебна личност

Користете го овој феноменален сет за себе или како подарок за специјална сакана личност. Задоволството е загарантирано!

За секојдневни и специјални пригоди

Овој комплет накит ќе го сакате толку многу што ќе го комбинирате за сите прилики! Дневен или ноќен настан, прошетка или одење на вечера, е совршен за секого!

Фотографија на производот во 360 °

Тоа те прави различен и посебен

Овој оригинален сет ќе ве направи посебни и ќе ве направи да се издвоите од толпата. Бидете автентични и плени очите на радост каде и да се појавите.

Изпуштајте елеганција во секое време

Додадете доза на елеганција во вашиот стил што ќе ве направи повеќе женствени и модерни. Уживајте во прекрасните привлечности на овој луксузен комплет.

Носете ги одделно или во комбинација

Сетот можете да го носите во комбинација или посебно. Сигурно ќе зрачите со совршенство и гламур, на кој било начин да го комбинирате.

Висок квалитет на материјал

Квалитет што ќе ви биде лојален со години. Заборавете на стариот накит што брзо се истроши, ја губи бојата, е изгребан и оштетен.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Сакам с everything што сјае! Се за loveубив во овој комплет накит и не го вадам сама!

Елена - Свети Николе

Брилијантните циркони ме украсуваат каде и да се појавам. Сите ме прашуваа од каде го добив овој комплет за накит! Едноставно е убаво.

Наташа - Кочани

Го купив за роденденот на мојата пријателка, таа беше видно воодушевена. Одлична вредност за парите!

Ирена - Кратово

Комплет луксузен накит Extravaganza

Се што е потребно на една жена да се чувствува и да изгледа гламурозно - неверојатен комплет со луксузен часовник, ѓердан, нараквица и обетки. ✨ Материјали: не`рѓосувачки челик, циркони

3180ден 1590ден
Износ:

1x  1590ден /пар.

Топ селекција

2x  1,395ден /пар.

3x  1,163ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Елегантен комплет женски накит

Материјал:

Легура, украсни камења

Боја:

розово-златна

Големина:

Универзална

Категории

Нарачка

3180ден 1590ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768