Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Espiral

ESPIRAL - Лента за виткање коса

Иновативен начин да добиете природни кадрици без да ја оштетите косата со топлина. Завиткајте ја косата околу лента и добијте супер бранови како од фризерски салон.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2580ден
1290ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Направете трајни кадрици без да ја оштетите или согорите косата

Природниот начин на виткање и дава на вашата коса целосна слобода и здрав изглед. Заборавете на изгорената и оштетена коса.

Брзи и лесни за совршени кадрици

Малку намачкајте ја косата со вода, превртете ја во лента Espiral и оставете ја да делува. Willе бидете изненадени од резултатите.

Супер мека и погодна за коса

За разлика од грубите curlers кои ја оштетуваат вашата коса, овој curler е потполно нежен. Мекиот материјал ќе одговара одлично со косата на секоја жена.

Не ја крши или оштетува косата

Непријатното чувство на влечење и согорување на косата со други curlers сега е вашето минато. Направете совршени бранови без кинење или оштетување.

Идеално за сите типови коса

Другите електрични curlers за коса се поделени по намена. Espiral е погоден за секого: тенка, густа или густа коса.

Фотографија на производот во 360 °

Коса како од фризерски салон

Веќе не мора да барате совршени кадрици во фризерски салон, сега ги имате и дома! Бидете свој господар и обликувајте ја косата како професионалец.

Обликувајте ја косата на природен начин

Без електрични уреди и употреба на високи температури. Сосема природен начин за стилизирање на косата.

Секојдневна шармантна фризура

Шармирајте ги сите минувачи секој ден кои ќе бидат маѓепсани од вашата нова фризура! Бидете женствени и средени секој ден.

Совршено брановидна коса

Заборавете на неприродните кадрици кои оставаат впечаток на перика. Овој одличен уред за виткање ќе го направи изгледот на вашите бранови сосема природен.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Уживам во виткање со оваа лента! Тој е толку лесен за употреба и дава толку совршени резултати.

Елена - Богданци

Ми се допаѓа косата да ми биде секогаш средена, но со години користев електрични curlers и косата ми беше сува и оштетена. Кога ја видов оваа лента, веднаш ја посакав и ја нарачав. Само да го гледав пред сите овие уреди. Нешто најдобро што го купив!

Ирена - Свети Николе

Фрлив електрични curlers во ѓубре! Сега го користам исклучиво овој виткач и косата изгледа поздраво.

Наташа - Кочани

Лента за виткање коса Espiral

💖 Револуционерен начин да добиете кадрици со природен изглед без да ја оштетите косата со топлина! Само завиткајте ја околу оваа лента и веднаш добиете убава виткана коса

2580ден 1290ден
Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  890ден /пар.

3x  757ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис :

Espiral - иновативен виткач кој не ја оштетува косата

Материјал :

Гума

Димензии :

Должина 96 - 100cm; Ширина 3 см

Боја:

црна

Категории

Нарачка

2580ден 1290ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768