Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Erisa

Erisa - комплет од 5 парчиња беспрекорни панталони

Не грижете се со нашите нови безшевни гаќи! Тие се целосно невидливи под фустаните и многу убаво се вклопуваат во кој било материјал, а изгледаат премногу добро.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2780ден
1390ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Таа носи тесна облека без непријатност

Wearе носите тесни фустани без никаква непријатност. Гаќичките се целосно беспрекорни, не сечат и не цртаат под облеката.

Нема паѓање или постојано влечење на гаќичките

Занаетчискиот материјал е доволно силен за да ги држи на место за време на вашите активности. Танцувајте, трчајте или одете без непријатност да бидете спасени.

Целосна слобода на движење

Тие се прилагодени да ви даваат целосна подвижност и удобност во секое време. Носете ги на излет, теретана или на екскурзија.

Без абење и пролевање материјал

Нема да се истроши дури и по повеќе миење машини. Тие се направени да траат, а материјалот не се протега и не се истура.

Тие помагаат да се затегне фигурата

Овие гаќички цврсто го прегрнуваат телото и помагаат во затегнување и обликување на задникот. Во нив, вашата позадина ќе изгледа повеќе визуелно обликувана.

Фотографија на производот во 360 °

Целодневно чувство на удобност и леснотија

Удобното сечење на гаќичките гарантира максимална удобност во текот на денот. Тие се прилагодуваат на фигурата, а материјалот лесно се лепи на кожата.

Атрактивно сечење одговара на кој било материјал

Тие даваат атрактивен изглед на вашата фигура без разлика дали сте помали или поголеми. Willе ги покрие сите несовршености и визуелно ќе го намали вашиот струк и ќе ги подигне задникот.

Погоден за секојдневно носење

Дишениот и лесен материјал ви овозможува постојано да ги носите. Тоа нема да предизвика иритација или непријатност на кожата.

Неодоливиот дизајн привлекува внимание

Прекрасно украсениот раб на гаќи гарантирано привлекува внимание. Themе ги изберете секој пат кога сакате да се чувствувате привлечно.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Сега носам тесни здолништа и фустани за секое излегување. Пресреќен сум!

Емилија - Радовиш

Тие се пријатни и не чешаат. И мојот задник изгледа совршено во нив, ако верувате на мојот дечко.

Ирена - Куманово

Се чувствувам пријатно во нив. Ги препорачувам на секоја жена!

Елена - Струга

Комплет од 5 безшевни гаќички Erisa

Не грижете се со нашите нови лесни гаќи! Тие се потполно невидливи под фустаните и многу убаво одговараат на сите форми, а изгледаат неверојатно добро. 😍 Материјали: 88% полиестер, 12% спандекс

2780ден 1390ден
Износ:

1x  1390ден /пар.

Топ селекција

2x  940ден /пар.

3x  790ден /пар.

Производ 1
Величина:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис :

Erisa е 5-парчен комплет безшежни гаќички од интересен дизајн, кои не можат да бидат опишани под облеката.

Материјал :

75% акрилни влакна, 25% спандекс

Боја :

Црна, бела, беж, розова, светло сива

Големини:

M, L, XL

Категории

Нарачка

2780ден 1390ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768