Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Efemerida

Тренди нараквица Ефемерис

Повеќеслоен дизајн со моќен астролошки симбол кој одговара на вашата природа и ви обезбедува заштита со високо ниво на позитивна енергија.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
1980ден
990ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Енергично само за вас

Сосема е различно и го носи хороскопскиот знак кој ве дефинира вас и вашиот животен пат.

 

Вашето уникатно парче накит

Со енергијата на вашиот хороскопски знак создава интимна врска со позитивните сили во природата и космосот и на тој начин ја обновува и усогласува вашата животна енергија.

Силен заштитен амајлија

Единствена нараквица со 3 тенки кожни ремени, мониста и убаво дизајнирана тркалезна плоча ќе ви помогне да развиете позитивен и опуштен став во животот.

Донесува смиреност и рамнотежа

Нејзината позитивна енергија секогаш ќе ве следи. Willе ве охрабри да преземете нешто и истовремено да ви донесе чувство на смиреност и рамнотежа.

Ги врти starsвездите во ваша корист

Thisвездите ќе бидат во ваша корист со оваа нараквица и ќе ви го исполнат животот со убави настани.

Фотографија на производот во 360 °

Личен печат на привлечна белегзија

Секојдневна заштита и позитивна енергија со персонализиран талисман со хороскопски знак на единствена нараквица со модерен изглед.

Комбинација од различни форми и материјали

Повеќеслојна удобна нараквица со две тенки плетени ленти, разнобојни мониста и метална плочка со врежан знак на Зодијакот.

Парче накит што ќе го носите со години

Одлична изработка од квалитетни материјали и супериорен повеќеслоен дизајн ќе обезбедат место на вашиот зглоб за привлечна нараквица со посебна симболика.

Ја нагласува вашата уникатност

Уникатен, посебен и накит со значење е поубав од скапиот и безличен накит. Носете накит што ја истакнува вашата единственост затоа што нема да одговара на никого како вас.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Таа е многу убава и ми дава посебна енергија

Зоран - Ресен

Ми се допаѓа, и секој што ја видел добива многу комплименти :)

Наташа - Крива Паланка

Сакам накит како оваа нараквица што ме прави единствена на некој начин

Драгана - Прилеп

Тренди нараквица Ефемерис

Повеќеслоен дизајн со моќен астролошки симбол кој одговара на вашата природа и ви обезбедува заштита со високо ниво на позитивна енергија. Материјал: еко кожа, легура на цинк

1980ден 990ден
Износ:

1x  990ден /пар.

Топ селекција

2x  640ден /пар.

3x  523ден /пар.

Производ 1
Хороскопски знак: Ве молиме изберете својства на производот:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Материјали:

еко кожа, легура на цинк

Опис:

Ephemeris е уникатна нараквица украсена со повеќеслоен дизајн и метална плоча со врежан хороскопски знак.

Должина на нараквица:

21 см

Пакет:

1 x Ephemeris нараквица.

 

Категории

Нарачка

1980ден 990ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768