Најдобро Нај отценети Бестселери
dokishop.mk > Edward - Луксузен машки паричник

Луксузен машки паричник Edward

Класичен дизјан кој никогаш не излегува од мода

Плаќање при прием

Сигурна и брза достава

Потполно сигурно купување со можност за враќање без прашања

Ќе одговара на секоја торбичка, секој џеб, и секој модерен маж!

Мажите со стил и сите вие кои сакате работи кои во исто време имаат прекрасен дизајн и мултифункционалност, Edward паричникот мора да го имате во вашата чанта.

СУПЕРИОРНА ИЗДРЖЛИВОСТ

Edward паричникот е висококвалитетен и корисен моден додаток. Благодарение на материјалот од кој е направен, се карактеризира со мекост и извонредна издржливост!

КЛАСИЧНО ЗНАЧИ НАЈДОБРО

Во разговорниот јазик, честопати можете да чуете дека класичното значи нешто обично. Се разбира, тоа не е точно, бидејќи за класично, уште од многу одамна, се смета сѐ она што е најдобро. Токму таков е и Edward паричникот - класичен и врвен квалитет!

БРОЈНИ КОРИСНИ ПРЕГРАДИ

Внатрешноста на Edward паричникот се одликува со мноштво висококвалитетни и добро шиени прегради во кои можете да ставате банкноти, платежни картички, лична карта, возачка дозвола и слики од саканите во прозорчето наменето за фотографии.

ЌЕ ГИ ИСПОЛНИ ЖЕЛБИТЕ НА СЕКОЈ МАЖ

Друга предност на овој класичен паричник е тоа што одговара апсолутно на секој моден стил. Не само со својот класичен дизајн туку и со својата боја. Облечете елегантна кошула или удобна памучна маица и, се разбира, не го заборавајте својот омилен паричник.

Најдобар подарок за дечкото, сопругот, колегата или пријателот!

Секогаш кога ќе го извадите Edward паричникот од чантата за да платите нешто или го ставите на маса додека пиете пијалок, ќе испратите порака на лицето наспроти вас дека сте модерен, атрактивен и сигурен маж со стил.

ЈА МЕНУВА СЕКОЈА ТОРБИЧКА

Машките чанти обично се дизајнирани да се носат преку рамо, околу половината или во рака. Ако не сте обожавател и поддржувач на ниеден начин на носење на чанта, ќе го направите вистинскиот избор со Edward паричникот. Нема да се надува, па можете да го ставите во секој џеб.и

ПАРИЧНИКОТ ЗБОРУВА МНОГУ ЗА ВАС

Без разлика дали сте љубител на модни додатоци за мажи или не, луксузниот машки паричник е аксесоар кој секој маж треба да го има. Можеби мислите дека тоа е небитен детал, но неуредните паричници многу кажуваат за личноста - на пример, на вашиот клиент, избраничката, познаниците.

НЕПОГРЕШЛИВ ИЗБОР ЗА СИТЕ МАЖИ

Ниту еден маж нема да остане рамнодушен кон овој паричник, па така и неговата избраничка која ќе посака да му подари на својот партнер баш ваков паричник кој зрачи со луксуз. Момци и мажи, ова ќе биде знак дека вашите избранички ве сметаат за модерни мажи!

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Совршен моден додаток кога одите на деловни состаноци, коктели, добротворни вечери, свадби, љубовни состаноци и слично. Ќе ви биде верен придружник во секоја пригода!
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 1190ден
Топ селекција 2x 1990ден
3x 2390ден

2380ден 1190ден

Сигурна и брза достава

Технички спецификации

Опис:

Луксузен машки паричник - непогрешлив избор за секој маж! Врвниот квалитет, мултифункционалноста, класичниот и модерен дизјан ќе говорат многу за вас и вашиот вкус

Материјал:

Полиутеран.

Боја:

Сина

Димензии:

12 см (должина) x 1,5 см (ширина) x 9 см (висина)

Тежина:

0,08 кг

Пакет:

Во пакувањето доаѓа 1 х Edward луксузен машки паричник.

 

Додадете во кошничката

СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

За Компанијата

Рекламации и замена

Политика на приватност

Услови на работење

Најчести прашања

Помош за корисници & нарачки

23 207 768

mk@dokishop.com

За Вас сме достапни секој работен ден од 08:15 - 15:45.

Начин на плаќање

🔒 100% сигурно купување

Бесплатна замена, враќање на производот или враќање на парите во случај да не сте задоволни со производот.

dokishop.mk | СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

Facebook