Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
23 207 768
Почетна страница > Drill BitX

Drill BitX - Поставено дупчалка од 10 парчиња

Револуционерно решение за брзо, лесно и прецизно дупчење дупки во дрво, керамика, метал и камен!

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2580ден
1290ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

10 различни дијаметри за сите потреби

Сет за дупчење дупки со редовна форма, без оштетување на материјалот! Содржи 10 дијамантски бита за дијаметар на вежба: 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 16 mm, 18 mm, 20 mm, 22 mm, 32 mm.

Вежби за супериорна цврстина и тврди материјали

Вежба прецизно и до совршенство и цврсти материјали кои бараат работа. Благодарение на оваа алатка, сè што ќе излезе од вашата работилница ќе биде беспрекорно.

Милиметарска прецизност и регуларност на обликот

Брзо и милиметарско прецизно дупчење на дупки! Вежба дупки со правилна форма со леснотија благодарение на професионалните битови.

Сигурна алатка за одлични перформанси

За професионалци и аматери кои прават сопствен мебел и мали дрвени предмети. Овие продолженија ќе ви се најдат ако самите поправите работи низ куќата, без да повикате мајстор.

Квалитетна и прецизна изработка

Искусни и специјализирани мајстори го гарантираат квалитетот на овие екстензии. Врвните материјали и цврстина гарантираат успешно дупчење.

Фотографија на производот во 360 °

Екстензии без кои врвните мајстори не можат

Битовите се компатибилни со сите електрични дупчалки и совршено прецизно и лесно ја дупчат секоја површина!

Тие поминуваат низ различни материјали како преку путер

10 додатоци за успешно дупчење дупки без напор, во дрво, плочки, метал и камен, минувајќи низ нив како путер.

Лесно, без напор дупчење

Висококвалитетен сет на битови обезбедува брзо и прецизно дупчење. Тие ги намалуваат триењето и напорот за време на работата, за помалку замор на рацете додека ја користите вежбата.

Без уништување на материјалот

Вежба прецизно и успешно без уништување на материјалот и повторување на постапката. Секој ваш проект што бара дупчење ќе се изврши без грешка.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Јас сум задоволен од продолженијата затоа што со нив е лесно да се работи, не снимаат и ја завршуваат работата.

Данче - Крушево

Јас секогаш барам квалитетни битови и сега ги купувам за прв пат на Интернет. Првите впечатоци се позитивни, досега тие работеа беспрекорно.

Петар - Свети Николе

Досега ги користев за стакло, дрво, бетон, камен, метал, порцелан, пластика ... Сè вежба, нема проблем. Секој дел за квалитет.

Јован - Кочани

Сет од 10 парчиња дупчалки

Револуционерно решение за брзо, лесно и прецизно дупчење дупки во дрво, керамика, метал и камен

2580ден 1290ден
Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  840ден /пар.

3x  690ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Drill BitX е збир на дијамантски битови за дупчење на различни материјали.

Големини:

6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 16 mm, 18 mm, 20 mm, 22 mm, 32 mm.

Материјали:

Дијамантска прашина и нерѓосувачки челик.

Пакување:

10 екстензии

Категории

Нарачка

2580ден 1290ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768