Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Dominico
-50%

Dominico - Комплет модерни додатоци

Оцена 4,7 / 5

Совршена комбинација на додатоци за модерен маж! Футуристички часовник и практичен паричник се комбинација што победува на прв поглед!

3180ден
1590ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1590ден /пар.

Топ селекција

2x  1,445ден /пар.

3x  1,197ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

За неодолив, џентлменски изглед

Покажете ги вашите џентлменски манири со неодолива гарнитура која ќе се вклопи во вашиот стил. Модерен паричник и часовник со необичен дизајн се совршена комбинација на корисно и интересно.

Истакнете ја вашата оригиналност

Овој оригинален сет ќе ви даде доза на препознатливост и шарм. Привлечете погледи на задоволство и ставете се во центарот на вниманието каде и да се појавите.

Совршено практичен минималистички паричник

Овој модел е минималистички, но исклучително практичен. Се вклопува во секој џеб или чанта. Безбедноста на вашите скапоцености е загарантирана.

Уникатен приказ на времето

Модерниот часовник има сосема оригинален начин за прикажување на времето. ЛЕД-светлата од левата страна на случајот ги покажуваат часовите и минутите од десната страна. Како одминува времето, светлата се вклучуваат и исклучуваат.

 

Категории

Нарачка

3180ден 1590ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768