Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Dejuxi

Dejuxi - детска маса за цртање со проектор

Иновативна детска маса за цртање со проектор. Одлична забава за вашето малечко со различни можности, од одлична забава до интелектуален и емоционален развој.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2980ден
1490ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Ја поттикнува креативноста кај децата

Вашето дете ќе научи како да го искористи најголемиот дел од денот во креативно опкружување. Willе го стимулира вашето размислување и уметничка страна.

Релаксирачка мелодија

Вашите деца нема да бидат одделени од оваа табела! Покрај многу интересни елементи, тука е и релаксирачката музика. Дозволете им да вклучат омилена песна и оставете ја нивната фантазија да работи.

Пакет опрема за мали уметници

Со оваа масичка доаѓаат 12 моливи за вода, 1 книга за цртање и 3 сијалици. Препознајте го малиот сликар во вашето дете и дозволете му на време да ја развива својата креативност.

Не зазема многу простор

Идеалните и компактни димензии ќе најдат место во секој агол од вашиот дом. Оваа прекрасна масичка е супер лесна за составување и чување.

Иновативна окупација

Проекторот нуди модерен и иновативен начин на забава. Вашите најмали ќе бидат во чекор со модерното време, додека одлично се забавуваат.

Фотографија на производот во 360 °

Едукативна забава

Малите уметници ќе се забавуваат и ќе се образуваат истовремено. Ова е идеален начин да му покажете на вашето дете дека учењето може да биде возбудливо.

Слики од проекти

Иновативниот дизајн со проектор ќе го воодушеви секое дете. Вклучете го проекторот, изберете слика и забавниот цртеж може да започне.

24 шаблони за цртање

За попрецизни и точни цртежи, има 24 дополнителни обрасци за проекторот. Интересни шаблони од различни форми ќе ви овозможат лесно и едноставно да ги цртате правилните линии и форми.

Нетоксичен материјал

Безбедноста на децата секогаш е на прво место. Нетоксичниот материјал на оваа маса гарантира безбедна игра и забава за вашето малечко.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Моето момче навистина ја сака оваа маса, но конечно можам да го испијам кафето во мир.

Ирена - Велес

daughterерка ми е воодушевена од масичката, особено од проекторот. Претходно не сме го сретнале овој начин на цртање, но јас сум импресиониран. Одлична работа кај проекторот е што ќе биде полесно да научите да цртате и да сликате.

Маријан - Виница

Веднаш штом пристигна, децата почнаа да цртаат. Нешто сосема ново за нив. Ние сме многу задоволни!

Наташа - Берово

Проектор со табела за цртање Dejuxi

Децата ќе ја совладаат уметноста на цртање 🌈 со уникатен проектор со многу слики што им помагаат на децата да научат да ги цртаат своите омилени животни, возила и повеќе

2980ден 1490ден
Износ:

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1,040ден /пар.

3x  890ден /пар.

Производ 1
Боја:

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис :

Dejuxi е детска повеќенаменска табела за цртање со проектор

Материјал :

Пластика

Димензии :

Висина 34,5 см; Ширина 21 см; Должина 24см;

Боја:

Сина

Категории

Нарачка

2980ден 1490ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768