Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Constry

Constry - сет од 11 парчиња четки и сунѓери за чистење

Заборавете на часовите и часовите за чистење на бањата, кујната, подот или автомобилот! Само ставете ги овие четки за чистење на вежбата и ослободете се од нечистотијата за неколку секунди.

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
2980ден
1490ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Ја чисти целата кујна и мрсни дамки без силни хемикалии

Силните заби на четките лесно ќе ги отстранат дури и најтврдокорните дамки во мијалникот, на шпоретот и во рерната. Повеќе нема да морате да користите силни хемикалии кои се штетни.

Користете практични четки за да го преполовите времето за чистење

Кажете збогум на болката во вашите раце и чистејќи го просторот за живеење со часови. Притискањето електрична вежба, четки и сунѓери ќе ја заврши целата работа за двапати помалку време отколку што правите со рака.

Длабоко чистење на површините во домот

Нема да се грижите дали вашата бања е населена со бактерии. Четки и сунѓери со силни влакна ефикасно ги отстрануваат сите нечистотии и нечистотии, длабоко полирајќи ги површините.

Без непријатни држења и замор

Бидејќи овој сет го скратува времето на чистење до максимум, грбот, нозете и рацете нема да ве повредат. Нема да треба да поминувате време над кадата за да свети.

Беспрекорниот изглед на вашето метално милениче

Со овој комплет ќе ја исчистите надворешноста и внатрешноста на вашиот автомобил и ќе му го вратите стариот сјај. Полирајте го каросеријата со практични сунѓери и отстранете ја тврдоглавата кал од душеците и од внатрешноста на вашиот автомобил со силни четки.

Фотографија на производот во 360 °

Корисно во целото домаќинство

Содржи четки со различна големина и форма, како и сунѓери кои ефикасно ги отстрануваат нечистотиите од различни површини. Користете ги на плочки, мебел, тави, во оставата, чајната кујна или во работилницата.

Заштитете ги рацете и кожата

Хемикалии и средства за чистење ја кородираат чувствителната кожа на рацете и предизвикуваат иритација. Користејќи ги овие четки што се поставени на вежбата, воопшто нема да имате контакт со средства за чистење.

Без напор и замор

Наместо да користите сила, само ќе се држите до вежбата, додека четките и сунѓерите ќе ја завршат целата работа. Сетот успешно ги отстранува нечистотиите и дамките од која било површина, дури и садовите во вашиот дом.

Cleanе исчистите тешко достапни простори

Неколку форми и големини на четки лесно стигнуваат до оддалечените агли и недостапни површини. Нема повеќе размислување како да поправите тесни простори и недостапни агли.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Најчесто го користам кога ми се горат садовите, а садовите или млекото вријат на шпоретот. Отстранува с everything без проблеми.

Емилија - Демир Хисар

Корисен сет, го користам во мојата работилница секој ден!

Златко - Кратово

Го користам за да исчистам с everything во куќата, од бањата до оставата, чајната кујна. Работи одлично, јас сум презадоволен, го купив за мајка ми.

Санела - Берово

Комплет електрични четки за вежба и сунѓери Constry

Заборавете на часовите за чистење на бања, кујна, под или автомобил! Само ставете ги овие четки за чистење на вежбата и ослободете се од нечистотијата за неколку секунди 🚽

2980ден 1490ден
Износ:

1x  1490ден /пар.

Топ селекција

2x  1,040ден /пар.

3x  890ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Constry е сет од 11 парчиња четки и сунѓери за чистење, кои се поставени на електрична вежба што го прави просториите за чистење и живеење побрзо и полесно.

Материјали:

челик, пластика, најлон

Дијаметар на млазницата за електрична вежба:

0,6 см

Пакување:

1 x голема четка, 1 x мала четка, 1 x рамна четка, 3 x зелен сунѓер, 3 x црвен сунѓер, 1 x држач за сунѓер, 1 x вежба за вежбање

Категории

Нарачка

2980ден 1490ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768