Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > CitroPro
-50%

CitroPro - Преносна цедилка за цитрус

Оцена 4,7 / 5

Уживајте во секое време во свеж сок од максимално исцеден цитрус!

2380ден
1190ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

1x  1190ден /пар.

Топ селекција

2x  995ден /пар.

3x  763ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Фотографија на производот во 360 °

Свеж сок во секунда

Цврстиот екстрактор за цедилка ви овозможува да го исцедите цитрусот со неколку движења - без силен притисок или напор на рацете.

Земете го сокот со вас

Она што е генијално за ова седење е дизајнот на двојниот сад. Така, може да земете овошје или исцеден сок со вас.

Идеално за екскурзии и патувања

Ништо не е освежувачки по природа или на напорно патување како свежо исцеден лимон или портокал. Сито е идеален додаток за патувања, кампување, патувања или прошетки со деца.

Стиснете го овошјето до максимум

Покрај тоа што сте практични, ќе исцедите максимум лимони, портокали, грејпфрут или лимета на цедалка и ќе добиете повеќе сок отколку со обичните цедилки.

Категории

Нарачка

2380ден 1190ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768