Најдобро Нај отценети Бестселери
dokishop.mk > Cettia - Божествено ланче со хороскопски знак

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Божествено ланче со хороскопски знак

Чувствувајте се исполнето и среќно и привлечете пари и позитивна енергија со уникатен астро ѓердан кој сјае како ryвездено небо навечер 😍 Материјал: легура на цинк
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Хороскопски знак:
1x 1190ден
Топ селекција 2x 1890ден
3x 2090ден

2380ден 1190ден

Сигурна и брза достава

Neckердан со моќта на вашиот хороскопски знак

Емитира сјај на starsвезди околу вратот

Привлекува среќа и благосостојба

Писмено прикажување на функционалност

1 Тенка елегантна ѓердан 2 украсена полумесечина 3 Хороскопски знак

Додадете во кошничката

СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

За Компанијата

Рекламации и замена

Политика на приватност

Услови на работење

Најчести прашања

Помош за корисници & нарачки

23 207 768

mk@dokishop.com

За Вас сме достапни секој работен ден од 08:15 - 15:45.

Начин на плаќање

🔒 100% сигурно купување

Бесплатна замена, враќање на производот или враќање на парите во случај да не сте задоволни со производот.

dokishop.mk | СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

Facebook