Најдобро Нај отценети Бестселери
dokishop.mk > Caulky - Рачен вбризгувач за малтер

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Инјектор за рачен малтер Caulky

Лесно пополнете пукнатини во theидот или споеви со рачен инјектор за малтер или инјекциска смеса.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 1290ден
Топ селекција 2x 2190ден
3x 2590ден

2580ден 1290ден

Сигурна и брза достава

ЛЕСНО ДА ПРИМЕНЕТЕ МАЛТАР

Иновативниот рачен инјектор овозможува брзо и лесно фугирање или полнење на пукнатини во theидот со цементна маса.

4 ПРАКТИЧНО ПРОДОЛУВАЕ

Инјекторот доаѓа со 4 лесно менливи додатоци изработени од квалитетна пластика за различни намени.

Лесно да се справи

Компактен и практичен инјектор е исклучително лесен за ракување, едноставно пополнете го инјекторот со повлекување на рачката и потоа нанесете ја масата на посакуваната локација.

ПОГЛЕД ПОГЛЕД НА ФУНКЦИЈАЛНОСТА

Прво Инјектор 2 Ергономска рачка за притискање 3 Четири променливи екстензии

Додадете во кошничката

СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

За Компанијата

Рекламации и замена

Политика на приватност

Услови на работење

Најчести прашања

Помош за корисници & нарачки

23 207 768

mk@dokishop.com

За Вас сме достапни секој работен ден од 08:15 - 15:45.

Начин на плаќање

🔒 100% сигурно купување

Бесплатна замена, враќање на производот или враќање на парите во случај да не сте задоволни со производот.

dokishop.mk | СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

Facebook