Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Cataplane

Cataplane - Играчка со катапулт за авиони

Забавна играчка која ги учи децата како да летаат со авиони! Тоа помага да се развијат движење, вештини за размислување, набудување и чувство за насока.

-50%

Залиха: Достапно

2580ден
1290ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Cataplane

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Ја подобрува координацијата на движењата и размислувањето

Вашето дете ќе ги искористи сите свои сетила, мускули и мозок за да разбере како работи играчката. На овој начин, тие ќе ја подобрат меѓусебната соработка на деловите од телото.

Погоден за деца од сите возрасти

Децата на возраст од 3 до 13 години ќе бидат подеднакво среќни. Секој наоѓа нешто интересно во него, а контролите се исклучително лесни за употреба.

Овозможува часови забава

Willе ги држи децата зафатени со часови, бидејќи ќе ги откријат сите идеи и можности за играње со неа. Искористете го времето да ја средите куќата или да уживате во кафе.

Секогаш подготвен за употреба

Не му требаат батерии за работа или употреба. Подарете им го на децата и со нетрпение очекувајте ја нивната разиграност и ентузијазам за играчката.

Поттикнува здрав натпреварувачки дух

Малите ќе ги испробаат сите можни начини на отпуштање на авион, во потрага по оној што лета најдолго и најдалеку. Таквата игра ќе развие правилно разбирање за конкуренцијата кај децата.

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  1,145ден /пар.

3x  897ден /пар.

Производ 1
Боја:

Фотографија на производот во 360 °

Ги одделува децата од екранот

Децата нема да сакаат да седат со часови пред штетните екрани, што им го нарушува држењето на телото. Благодарение на неа, таа ќе помине повеќе време на движење и во природа.

Тој ги менува другите играчки

За малите е толку забавно што ќе ги заборават сите свои други играчки! Тој нема да се оддели од тоа и ќе го носи насекаде.

Се користи на отворено и во затворен простор

Дождот никогаш повеќе нема да ја расипе забавата на вашите деца! Тие ќе бидат среќни да отпуштаат авиони дури и во нивните мали соби или дневни простории.

Безбедно и безопасно за децата

Направен е од материјали што се безбедни за чувствителната бебешка кожа. Не содржи штетни материјали или токсини што може да го загрозат вашето дете.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Син ми игра со часови и ми дава доволно време да ги завршам домашните работи.

Зорица - Богданци

Го купив како подарок за момче на пријател, тој е воодушевен.

Елена - Кратово

Моите малечки организираат натпревари за стрелање во авион во соседството и запознаваат нови пријатели. Јас сум многу задоволен!

Емилија - Штип

Подобра забава за децата
  • Ги држи во движење
  • Ја мотивира комуникацијата
  • Развива координација на телото
  • Охрабрува да се биде на отворено
  • Овозможува часови на интерес

Целодневна забава без дополнителни трошоци

Работи беспрекорно на едноставни механички принципи истовремено намалувајќи ги дополнителните трошоци. Не бара полнење или батерии.

КВАЛИТЕТ

ВЕРИСТ

ИНТЕРАКТИВНО

ЛЕСНО

Опис :

Cataplane е забавна играчка која охрабрува подобро користење на сетилата, мускулите и размислувањето кај децата.

Материјал :

ABS пластика, пена

Опсег на играчки :

6 - 8 метри

Пакување:

1x мал пиштол, 4 мали авиони

ОДРУВАЕ :

Кога е валкано, избришете ја играчката со влажна мека крпа и исушете ја веднаш.

ПРЕДУПРЕДУВАЕ:

Иако е изработен од квалитетен материјал, се препорачува внимателно ракување за да се избегне оштетување.

ЗАБЕЛЕШКА :

Играчката не е за деца на возраст под три години.

Складирање:

Кога не ја користите, чувајте ја играчката на суво и безбедно место, далеку од отворена топлина и директна сончева светлина.

-50%

Залиха: Достапно

2580ден
1290ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Cataplane

Категории

Нарачка

2580ден 1290ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768