Најдобро Нај отценети Бестселери
dokishop.mk > Balty - Безбедно патно седиште за домашни миленици

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Безбедно патно седиште за домашни миленици

Безбедна заштита на вашето куче или мачка од паѓање и повреди при возење. Опремен со мрежа за дишење, џебови за закуски, играчки
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 1490ден
Топ селекција 2x 2590ден
3x 3190ден

2980ден 1490ден

Сигурна и брза достава

Направете патување со вашето домашно милениче помалку стресно со дополнителна доза на безбедност. Благодарение на ова неверојатно седиште за миленичиња ќе можете да го држите под контрола вашиот крзнен пријател кој ќе седи тивко на задното седиште додека конечно ќе можете да уживате во возењето.

Повеќе нема да мора да продолжувате да повторувате „На место“, „Мирен“, „НЕ“ затоа што безбедносниот поводник ќе спречи миленичето да скокне од едно на друго место. Ова ќе ви овозможи непречено и безбедно возење и ќе ве спаси од можни несреќи кога вашето домашно милениче одеднаш ќе ви скокне во скут.

Пријатно возење за домашни миленици на помали и подолги растојанија СДА

Писмено прикажување на функционалност

1 Пространа внатрешност 2 странични партиции што можат да дишат 3 Квалитетни безбедносни ремени 4 Контејнер за храна за домашни миленици 5 Безбедносен поводник за миленичиња

Додадете во кошничката

СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

За Компанијата

Рекламации и замена

Политика на приватност

Услови на работење

Најчести прашања

Помош за корисници & нарачки

23 207 768

mk@dokishop.com

За Вас сме достапни секој работен ден од 08:15 - 15:45.

Начин на плаќање

🔒 100% сигурно купување

Бесплатна замена, враќање на производот или враќање на парите во случај да не сте задоволни со производот.

dokishop.mk | СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

Facebook