Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Aureas

Aureas - Нараквица со енергија со моќни симболи

Прекрасна нараквица во која течат нијанси на златна и црна боја, поттикнати од моќни симболи за привлекување среќа

★★★★★ ✅ 412 клиенти го препорачуваат овој производ ✅
🔥 Ограничена понуда - остануваат само 16 парчиња
- 50%
1980ден
990ден

🚚 Бесплатна поштарина 🚚

Брза и безбедна испорака

Безбедни начини на плаќање

Сигурна и квалитетна набавка

100% гаранција на квалитет

Силно енергетско дејство

Атрактивната нараквица е напојувана со ориентални симболи и мониста од природен камен што ќе ви помогнат да ја претворите енергетската акција во ваша корист.

Ексклузивна ограничена колекција

Уживајте во волшебната убавина и мистичниот сјај на оваа лимитирана нараквица.

Тоа ви помага да ги надминете тешкотиите

Регенерирајте ја вашата позитивна енергија со редовно носење накит со антички симболи на среќа и напредок.

Ќе ви ја краси раката во секоја прилика

Прекрасно обликуваните мониста изработени со неодолив сјај ќе ја красат вашата рака во сите прилики.

Моќен подарок за пријателство

Оваа нараквица ќе биде моќен подарок и симбол на пријателство кога ќе ја подарите на саканата личност на која и треба добра и позитивна енергија.

Фотографија на производот во 360 °

Донесете среќа на ваша страна

Помогнете ѝ на вашата среќа да дојде до вас со носење нараквица украсена со антички симболи за да ја повикате среќата и напредокот.

Моќната фигура на суштествата Pixia привлекува благосостојба

Нараквицата е украсена со фигура на суштеството Пиксиу што се користи илјадници години како амајлија за привлекување финансиска благосостојба.

Многу популарен кај деловните луѓе

Оваа нараквица е популарна и кај оние кои вообичаено не носат накит. Деловните луѓе со задоволство го носат како амајлија за деловен успех.

Заштитете се од негативна енергија

Опкружете се со позитивна енергија и отфрлете ги негативните ефекти од надворешната средина во вашите секојдневни предизвици.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Го нарачав за брат ми кој започнува сопствен бизнис, навистина му се допадна симболиката.

Ирена - Делчево

Многу убава нараквица, пристигна утрово иако не го очекував пакетот уште неколку дена, ви благодарам.

Емилија - Велес

Веќе некое време сакав да добијам фигура на Pixia во некоја форма и најмногу ми се допадна оваа нараквица.

Јован - Виница

Се е во ред. Нарачки, достава и информации. Ви благодарам.

Зоран - Крива Паланка

Aureas - Нараквица со енергија со моќни симболи

Привлечете среќа со уникатна нараквица врежана со антички тибетски мантри. Направен е од обесидијан за кој се смета дека привлекува позитивна енергија и мисли.

1980ден 990ден
Износ:

1x  990ден /пар.

Топ селекција

2x  640ден /пар.

Супер заштеда

3x  523ден /пар.

клиентите препорачуваат!

Повеќе од 95% од купувачите на овој производ го оценија како одличен!

Дознајте повеќе за производот

Опис:

Aureas е нараквица со специјални мониста што може да ја носат и мажи и жени.

Материјал:

природен камен, легура

Боја:

Црно-златна

Тежина:

44 g

Категории

Нарачка

1980ден 990ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768