Најдобро Нај отценети Бестселери
dokishop.mk > Arty - Нараквица за часовници

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Часовник за нараквица Arty

🎯⌚ Примамливиот моден додаток за масивен дизајн е синтеза на модернизмот и традиционалната изработка 😍 Материјали: Метална легура, еко кожа
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 1290ден
Топ селекција 2x 2190ден
3x 2690ден

2580ден 1290ден

Сигурна и брза достава

⭐ Софистициран висококвалитетен модел на часовник

⌚👌 Дизајниран за привлекување на окото

Еколошките материјали придонесуваат за квалитет

Писмено прикажување на функционалност

1 Ретро бирање со starвезда 2 Круна за прилагодување на времето 3 Пријатен широк ремен

Додадете во кошничката

СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

За Компанијата

Рекламации и замена

Политика на приватност

Услови на работење

Најчести прашања

Помош за корисници & нарачки

23 207 768

mk@dokishop.com

За Вас сме достапни секој работен ден од 08:15 - 15:45.

Начин на плаќање

🔒 100% сигурно купување

Бесплатна замена, враќање на производот или враќање на парите во случај да не сте задоволни со производот.

dokishop.mk | СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

Facebook