Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

1
Почетна страница > Annette

Annette - бохо капа на плажа

Оваа прекрасна капа што можете лесно да ја навивате и да ја понесете со вас е најдобрата и најефикасна заштита од сонце на плажа или на отворено.

-50%

Залиха: Достапно

2580ден
1290ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Annette

Гаранција за враќање на парите од 44 дена

Во случај да од било која причина не сте задоволен со производот, едноставно ни се јавите и ќе ви ги вратиме парите

Ги штити лицето и очите од штетните сончеви зраци

Широкиот раб ќе ви овозможи многу потребна заштита од сонцето во жешките летни денови, но и за време на другите сезони.

Моден хит на кој нема да можете да одолеете

Уникатниот дизајн на оваа капа на почетокот ги освои сите влијатели. Придружете се на избраната група и набавете моден додаток на кој нема да можете да одолеете ниту вие, ниту другите!

Совршен додаток на вашите модни комбинации

Мал вез на полите и лак ќе го комплетира и заокружи секој ваш изглед. Особено добро оди со летната облека.

Нема да падне или да лета од вашата глава

Бидете целосно безгрижни во налетот на ладен летен ветер. Прилагодливиот лента од велкро гарантира дека вашата капа останува во место во секоја ситуација и во сите услови.

Удобно дури и по долго носење

Направен е од лесни и воздушни материјали што нема да ви ја испотат главата. Дополнително, нема непријатно стискање на главата и засек на кожата.

100% задоволство или пари назад!

Гаранција за 44 дена: Користете ги вашите производи до 44 дена и видете го квалитетот. Доколку поради која било причина не сте целосно задоволни од производот, едноставно испратете го кај нас и ние ќе ви вратим епарите без дополнителни прашања.

Износ:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  890ден /пар.

3x  757ден /пар.

Фотографија на производот во 360 °

Допир на шик во вашиот плакар

Рафинираната изработка го прави безвременско ретро парче. Reachе посегнете по него секогаш кога сакате да се чувствувате посебно.

Класичен во секунди

Кога брзате и немате време внимателно да составите комбинација, верувајте му. Со него, дури и наједноставниот еднобоен фустан станува елегантен.

Се вклопува во секоја торба

Тој е дизајниран лесно да се тркала и не зафаќа многу простор во торбата. Тој ќе стане ваш верен придружник на сите летни одмори, градски прошетки и престој во природа.

Вашата коса нема да ве вознемирува додека пливате

Направете пунџа, плетенка или опашка! Неговиот убав дизајн ви овозможува да ја стилизирате косата и да ја кревате од рамената додека пливате, сончате или други активности.

Впечатоци на задоволни клиенти!

Поради големината на мојата глава, секогаш имав проблеми да најдам соодветна капа. Овој одлично ми одговара и пресреќен сум!

Христина - Крушево

Го носам скоро во сите сезони. Убаво ми одговара на сите комбинации, особено на летните изгледи.

Драгана - Кавадарци

Имам чувствителна кожа и внимавам на лето. Оваа капа ми дава голема заштита од сонце. Повеќе не мора постојано да седам во сенка.

Санела - Радовиш

Комбинација на корисно и убаво
  • Практично прицврстување
  • Лесно одржување
  • Невообичаен дизајн
  • За секоја пригода
  • УВ-заштита

Разбудете ја бохо дивата во вас

Вратете се на модата во времето на цвеќето, сонцето и слободата! Внесете го нескротливиот дух на минатите времиња во вашата облека.

ПОДОБЛИВО

ЧУДЕН

ПЛИВАЕ

КВАЛИТЕТ

Опис :

Annette е практична прекрасна капа со широк обод што обезбедува заштита од сонце на вашата кожа и очи.

Материјали :

78% полиестер, 22% вискоза

Боја :

Беж

Пакување:

1 x капа Annette

ОДРУВАЕ :

Кога е валкано, избришете ја капа со влажна крпа и исушете ја на воздух.

ПРЕДУПРЕДУВАЕ:

Иако е изработен од квалитетен материјал, се препорачува внимателно ракување со капа со цел да се избегне оштетување.

ЗАБЕЛЕШКА :

Не изложувајте ја шапката на големи количини вода и не ја мијте во машината за перење.

СКЛАДИРА :

Е Кога не се користи, чувајте ја капачето на суво и безбедно место, далеку од отворена топлина и директна сончева светлина.

-50%

Залиха: Достапно

2580ден
1290ден
+ Поштарина

100% гаранција на задоволство

Испорака во рок од 1 до 2 дена

Бесплатна и брза испорака

Пакување: Annette

Категории

Нарачка

2580ден 1290ден
Купи

100% сигурно купување

23 207 768