Најдобро Нај отценети Бестселери
dokishop.mk > Aleho - Луксузен часовник

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Луксузен часовник Aleho

Model Волшебниот модел на часовник е новина во светот на часовник Материјали: Метална легура, силикон
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
1x 1390ден
Топ селекција 2x 2390ден
3x 2890ден

2780ден 1390ден

Сигурна и брза достава

Фасцинантен часовник за ултрамодерен дизајн

Произведени според најточните стандарди

🔥 Дел од ограничена колекција

Писмено прикажување на функционалност

1 Круна за поставување време 2, 3 Контролни копчиња 4 Бирајте со два под-бира и приказ на денот во месецот 5 Удобен каиш

Додадете во кошничката

СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

За Компанијата

Рекламации и замена

Политика на приватност

Услови на работење

Најчести прашања

Помош за корисници & нарачки

23 207 768

mk@dokishop.com

За Вас сме достапни секој работен ден од 08:15 - 15:45.

Начин на плаќање

🔒 100% сигурно купување

Бесплатна замена, враќање на производот или враќање на парите во случај да не сте задоволни со производот.

dokishop.mk | СТУДИО ВЕРДЕ Д.O.O.

Facebook