Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-50%

Eau de Parfum Zlasstia

Оцена 4,7 / 5

Нов парфем за смели дами! Неверојатниот мирис на цветни и овошни ноти предизвикува чувства на мистицизам и романса. 🌠

1980ден
990ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  990ден /пар.

Топ селекција

2x  690ден /пар.

3x  590ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Долготраен мирис за млади дами кои ја ценат слободата и оригиналноста 🌝

Нека комбинацијата од цвет на портокал, кедар и пачули создаде ваш уникатен мирисен потпис

Атрактивен мирис за романтични ноќи 👄 ✨

Нема чувство на тежина на кожата

Во срцето на овој парфем вода се освежителни, неодоливи и пенливи мирисни ноти. Сепак, тие не создаваат чувство на тежина на кожата и во носот.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

 
Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Zlasstia ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

1980 ден 990 ден -47%
Пратете ми ја веднаш
Испрати ми да нарачам ажурирања до месинџер:

Денес нарачуваш, понеделник 03.10 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка

100% сигурно купување

23 207 768