Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-50%

Божиќна торба Xmas bag

Оцена 4,7 / 5

Спакувајте подароци во прекрасна торба со празнични мотиви и израдувајте ги семејството и пријателите со прекрасно изненадување! Материјали: Неткаен материјал, полипропилен

1980ден
990ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  990ден /пар.

Топ селекција

2x  640ден /пар.

3x  523ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Подароци исто како и на Дедо Мраз

Децата, но и постарите, ќе бидат воодушевени кога ќе добијат подароци во оваа торба. Willе изгледаат како да ги донесе Дедо Мраз.

Еко торба за поздрава животна средина

За завиткување подароци, одберете торба изработена од квалитетни материјали, наместо пластични кутии и кеси кои и штетат на животната средина.

Практични димензии

Празнична торба со димензии 30 x 40 см ви овозможува да ставите многу мали нешта и слатки во неа.

Може да се користи со години

Никој нема да сака да ја фрли оваа торба. Може да се користи со години за пакување подароци со што се заштедуваат пари и се создава помалку отпад.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Xmas bag ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

1980 ден 990 ден -43%
Пратете ми ја веднаш
Испрати ми да нарачам ажурирања до месинџер:

Денес нарачуваш, понеделник 03.10 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка

100% сигурно купување

23 207 768