Најголемата АКЦИЈА за Црн петок започнува СЕГА!!
🔥 До -70% попуст! 🔥

Бесплатна поштарина!
Денес нарачуваш, добиваш!

-50%

Сет на луксузен накит Timlius

Оцена 4,7 / 5

Гламурозен сет со луксузен часовник, ѓердан, нараквица и обетки ќе направи секоја жена да се чувствува посебно. ✨ Материјали: не`рѓосувачки челик, циркони

2580ден
1290ден
+ Бесплатна поштарина + Поштарина

Денес нарачуваш, веќе добиваш!

Количина:

1x  1290ден /пар.

Топ селекција

2x  940ден /пар.

3x  823ден /пар.

Само 5 артикли оставени на залиха Продадени 71 парчиња во последните 24 часа 150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Производот не е достапен во продавниците!

Комбинирајте го овој накит со часовник или носете го одделно ⌚ 💖

Комплет накит од 4 парчиња изработен од висококвалитетни материјали-се што и треба на жената за да чувствува и изгледа неверојатно 👸

Луксузниот стил со сјајни камења е одличен за специјални прилики 👰 🎉

Писмено прикажување на функционалност

1) Гламурозен часовник 2) Луксузен ѓердан 3) Сјајни обетки 4) Софистицирана нараквица 5) Елегантна кутија

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

 
Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Timlius ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2580 ден 1290 ден -40%
Пратете ми ја веднаш
Испрати ми да нарачам ажурирања до месинџер:

Денес нарачуваш, четврток 30.06 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49.00 ден

Приоритетна достава

99.00 ден

+ 1 година гаранција

199.00 ден

Категории

Нарачка

100% сигурно купување

23 207 768